استاندار گیلان از عموم مردم برای شرکت گسترده در انتخابات دعوت کرد

استاندار گیلان با دعوت از عموم مردم برای شرکت گسترده در انتخابات گفت: به عنوان ضامن امنیت استان، فضایی را فراهم کردیم تا مردم عزیز با کمال آرامش در پای صندوق های رای حضور یابند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، محمد علی نجفی در آستانه برگزاری انتخابات با دعوت از ملت شریف ایران جهت شرکت در انتخابات تصریح کرد: انشاء الله در ۲۹ اسفند ملت شریف ایران عزیز با حضور در پای صندوق های رای حماسه دیگری را رقم خواهند زد و همانند گذشته شاهد انتخاباتی خوب، آرام و با حضور حداکثری و گسترده مردم خواهیم بود.

استاندار گیلان با بیان اینکه این دوره از انتخابات ریاست جمهوری اهمیت فوق العاده ای از لحاظ داخلی و بین المللی خواهد داشت افزود: این انتخابات تاثیر بسزایی را در حماسه اقتصادی، سیاسی و امنیتی خواهد داشت.

نماینده عالی دولت در گیلان از فراهم شدن شرایط و تمهیدات لازم جهت برگزاری انتخابات خوب در استان و کشور خبر داد و افزود: به عنوان ضامن امنیت استان، فضایی را فراهم کردیم تا مردم عزیز با کمال آرامش در پای صندوق های رای حضور یابند.

وی افزود: با برنامه ریزی خوب صورت گرفته و تکالیفی که نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی و هیات های اجرایی و نظارتی در استان و کشور دارند انشاء الله شاهد خلق حماسه دیگر از سوی ملت بزرگ ایران باشیم.

استاندار گیلان با بیان اینکه حافظ و امین رای مردم خواهیم بود افزود: انشاء الله حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای تمامی جهانیانی که به نظاره نشسته اند را خیره می کند.

نماینده عالی دولت در گیلان ادامه داد: حضور گسترده مردم در انتخابات خصوصاً انتخابات ریاست جمهوری پشتوانه سیاسی و اقتدار رئیس جمهور منتخب را در دنیا نشان خواهد داد و رییس جمهور در گفتمان جهانی و معادلات منطقه ای می تواند حرف بزرگتری داشته باشد.

نجفی افزود: از مردم شریف گیلان استدعا دارم تا از فرصت بهره گرفته و در نخستین ساعات آغاز رای گیری در پای صندوق های رای حضور گسترده داشته باشند.

Share