کاهش ۵۷ درصدی تلفات جانی درون شهری در ایام نوروز

فرمانده انتظامی استان گیلان گفت:‌ اشتغال و تولید به بهترین نحو با وجود امنیت شکل خواهد گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا  سردار “محمدرضا میرحیدری” در دیدار چهره به چهره با کارکنان انتظامی استان، با قدردانی از مسئولیت‌پذیری همه عوامل انتظامی در ایام نوروز، گفت:‌ عزت و سربلندی ملت شریف ایران و نظام مقدس اسلامی، در گرو شناخت درست مسئولیت‌ها و عمل به آن‌هاست.
این مقام انتظامی با بیان اینکه به واسطه همت جمعی، امسال علیرغم همه مشکلات جوی و کثرت گردشگران، شاهد کاهش تلفات جانی بودیم، افزود:‌این روال باید تا پایان سال با جدیت تداوم پیدا کند.
وی با اشاره به اینکه پلیس همواره تلاش می کند تا مانع تضییع حقوق مردم شود، تصریح کرد:‌ مردم نیز باید با التزام به قوانین و مقررات، به برقراری امنیت مالی و جانی در جامعه کمک کنند.
فرمانده انتظامی استان گیلان با تاکید بر اینکه مطالبات مردم با جدیت پیگیری می‌شود، خاطرنشان کرد:‌ کاهش ۵۷ درصدی تلفات جانی درون شهری و کاهش ۲۵ درصدی تلفات جانی برون شهری در ایام نوروز نسبت به زمان مشابه سال گذشته، نشان از به ثمر نشستن تلاش های پلیس دارد.
سردار میرحیدری با بیان اینکه صحت آماری یکی از دغدغه‌های جدی پلیس در طول تعطیلات نوروزی بوده است، اظهار داشت:‌ میزان سرقت‌ها در ایام نوروز نسبت به زمان مشابه در سال گذشته ۴ درصد کاهش یافته و میزان کشفیات نیز با افزایش ۱۲ درصدی روبرو شد.
این مقام انتظامی، عملکرد پلیس گیلان در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر را مثبت ارزیابی کرد و افزود:‌ برای پلیس پذیرش حداقلی جرم ها نیز قابل قبول نیست.

وی با اشاره به جایگاه رفیع انقلاب اسلامی در جهان، تصریح کرد:‌همه دشمنی‌ها و همه توطئه‌ها به لطف امنیت مثال زدنی جمهوری اسلامی در نطفه خفه شده اند.
فرمانده انتظامی استان گیلان با تاکید بر اینکه هیچ دستگاهی مثل نیروی انتظامی نمی‌تواند در تحقق شعار تولید و اشتغال موثر باشد، خاطرنشان کرد: اشتغال و تولید به بهترین نحو با وجود امنیت شکل خواهد گرفت.
سردار محمدرضا میرحیدری با تصریح بر اینکه مبارزه با قاچاق، رونق تولید ملی را به همراه خواهد داشت، ابراز امیدواری کرد که پلیس در سال جدید گام های مجدانه تری برای برخورد با قاچاق کالا بردارد.

Share