کاندیدای جوان اصلاح طلبان رشت انصراف داد

مردان بسیاری برای رشد نهال اصلاح طلبی و تبدیل آن به درختی تنومند و پربار تلاش های فراوان کردند و زنان بسیاری سالها بر این درخت، ظرافت و متانت بخشیدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا آرمان پورقربانی، یکی از اصلی ترین کاندیداهای جوان اصلاح طلبان رشت با انتشار اطلاعیه ای انصراف خود را از ادامه رقابتهای انتخاباتی شورای شهر رشت اعلام کرد.

متن کامل بیانیه وی بدین شرح است:

به نام خدا
مردم خوب رشت
سلام
میلاد با سعادت مولای متقیان علی (ع) و روز پدر بر همه شما شهروندان خونگرم و مهربان تبریک و تهنیت عرض می کنم و اگر چه هر روز خدا، روز مردان حقیقی روزگار است اما به یمن میلاد این بزرگمرد تاریخ، امروز را ویژه بر همه آنان شادباش می گویم.

مردم مهربان رشت
مردان بسیاری برای رشد نهال اصلاح طلبی و تبدیل آن به درختی تنومند و پربار تلاش های فراوان کردند و زنان بسیاری سالها بر این درخت، ظرافت و متانت بخشیدند.
زیر سایه این درخت پربار، چندین ماه پیش به توصیه و همفکری دهها نفر از بزرگان سیاسی اصلاح طلب، مدیران ارشد دولت تدبیر و امید در استان گیلان، جوانان اصلاح طلب و خوشفکر رشت و تعدادی از نمایندگان مردم و ماهها تلاش و کوشش بی دریغ، برای قوام و دوام راه و اندیشه اصلاح طلبی و بهبود اوضاع مدیریت شهری در راستای همان اندیشه های والا خود را برای رقابتی مهربان و پرشور حاضر نمودم. در طول این فعالیت های پراکنده انتخاباتی در همه محافل، مجامع و گروههای مرجع جز محبت و یاوری بی دریغ چیز دیگری درو نکردم که بر خودباوری من نیز روز به روز افزود و البته تمامی اینها را از لطف بی کران پروردگار نسبت به این بنده خود می دانم.
حالا که در آستانه انتخاباتی پرشور قرار داریم به نظر می رسد تعدد کاندیداهای اصلاح طلب، اعم از بزرگان این جریان که با ازخودگذشتگی پا به این عرصه نهادند و همچنین جوانانی که چشم و چراغ پر سوی فردای این جریانند، چشم انداز خوبی را برای آینده این شهر و شهروندانش متصور کرده اند.
مردمان مهمان نواز شهر من
اینجانب آرمان پورقربانی، زاده رشت، رشد یافته با خاطرات مردم این شهر و پرورش یافته فرهنگ غنی این دیار با توجه به حضور برادران و خواهران اصلاح طلبم به عنوان کاندیدا و تسهیل جهت رسیدن به یک لیست واحد در جریان اصلاح طلبی و ممانعت از سو استفاده جریان رقیب و تخریب کنندگان از تشتت آرا و عدم تجمیع احتمالی و البته با توجه به آنکه در شرایط حساس و خطیری که در انتخابات ریاست جمهوری وجود دارد و استفاده از تمامی توان و پتانسیل ناچیزی که در خویشتن سراغ دارم ضمن تشکر و قدردانی بیکران از تمامی آنانی که ندای یاری این بنده کوچک خدا را لبیک گفتند و در تمامی این ماهها صمیمانه در کنارم ایستادند، میدان رقابت انتخابات شورا را به یاران و دوستان دیگر اصلاح طلبم سپرده و انصراف خود از ادامه حضور در این رقابت را اعلام میدارم.
مردم شایسته شهر باران
اغماض در برخی تخلفات و موارد غیرقانونی و فراقانونی در انتخابات گذشته شورا در رشت ، ثمره اش تشکیل شورایی متشنج، درگیر و منفعت جو بود که در طول چهارسال فعالیت خود خروجی قابل دفاعی نداشت. ایمان دارم این بار دستگاههای ناظر بر انتخابات نگاه دقیقتر وموشکافانه تری بر مراحل برگزاری انتخابات خواهند داشت و مانع تاثیر ناشایست زر و زور بر نتیجه انتخابات خواهند شد.

مردم وفادار شهر زیبای من
در پایان با حسن نظر به وعده های الهی تاکید می نمایم روزگار، طبیعت و مردم قطعا پاسخ بسیاری از کژ اندیشیهای سیاسی و غرض ورزیهای شخصی، روشهای ناشایستی همچون پرونده سازی، اخلاق ستیزی و تخریب شخصیتی که احتمالا تنها یکی از تفکر دولتین گذشته است و شاید هم ریشه در تاریخ پر زخم و استبداد زده این کشور دارد را خواهد داد. به طور حتم نام و یاد نیک، منش و روش منتج از عقلانیت و تدبیر، گذشت و نیکی در حق دوستان باید بزرگترین دستاورد فعالیت سیاسی باشد که آرزو می کنم اینجانب لایق این خصایص باشم.
باری دیگر از تمامی دوستان، اقوام، احزاب و چهره های سیاسی، ورزشکاران، فرهنگیان، معتمدین محلات و مساجد، جوانان، دانشجویان و تمامی همراهان و یاران که طی این مسیر صعب العبور، مشوق و یاری رسان اینجانب بودند کمال سپاس و امتنان را دارم. همچنین آرزومندم انتخابات شیرین و به یادماندنی را پیش رو داشته و سالی بنفش و روحانی پیش رو داشته باشیم.

درد حریف ما نشد ، غصه به کام ما نبود
پیک امید سمت تو ، روان کنم ، روان کنم ….

Share