وام سه میلیون تومانی بازنشستگان در شش مرحله امسال پرداخت می شود

با همکاری بانک صادرات ایران، مرحله ششم وام ضروری سه میلیون تومانی بازنشستگان کشوری ۲۶ اسفندماه ۹۵ به حساب ۲۰ هزار بازنشسته کشوری متقاضی، واریز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از خبرآنلاین، ثبت نام اینترنتی وام ضروری بازنشستگان کشوری برای سال ۹۵ از آبان ماه سال گذشته شروع شد که ۴۱۰ هزار بازنشسته تقاضای خود را برای دریافت وام ثبت کردند. دی ماه با یک قرعه کشی ۲۵۰ هزار نفر برای دریافت وام ضروری انتخاب شدند.

با استقبال بازنشستگان از این وام مبلغ به ۳ میلیون تومان افزایش پیدا کرد که اقساط این وام ۹۰ هزار تومان و ۳۶ ماهه است و کارمزد آن چهار درصد خواهد بود.

اما برخی بازنشستگان درباره زمان دریافت وام و دیرکرد در پرداخت آن سوالاتی داشتند که در این باره عباس رشیدی مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: با همکاری بانک صادرات ایران، مرحله ششم وام ضروری سه میلیون تومانی بازنشستگان کشوری ۲۶ اسفندماه ۹۵ به حساب ۲۰ هزار بازنشسته کشوری متقاضی، واریز شد.

بنابراین تا کنون ۱۲۰ هزار بازنشسته کشوری وام خود را دریافت کردند و ۱۳۰ هزار بازنشسته باقیمانده نیز در شش مرحله وام سه میلیون تومانی را در سال ۹۶ دریافت می کنند.

 

Share