نجفی، گیلان را به خوبی مدیریت کرده است

امام جمعه رشت در نشست مجمع استانداران ادوار گیلان گفت: استاندار گیلان در سه سال ونیم گذشته به خوبی مدیریت کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به سوابق و عملکرد استانداران پیشین استان، گفت: استفاده از تجربیات استانداران در راه پیشرفت و توسعه پایدار استان ضروری و قابل اتکا است.

امام جمعه رشت خاطرنشان کرد: استانداران به عنوان بالاترین مقام اجرایی استان ها میتوانند از تجربیات اسلاف خود به خوبی بهره مند شوند که برای استفاده بهینه از این تجربیات تشکیل مجمع استانداران کشور بسیار مفید فایده است.

آیت الله قربانی، بررسی مسائل و مشکلات امروز جامعه را بدون توجه به اصل تجربه و تخصص بی فایده و بی نتیجه خواند و افزود: تقویت نقاط قوت و برطرف کردن نقاط ضعف دوره های مدیریتی گذشته مهم ترین راهکار و روش رسیدن به توسعه و پیشرفت است.

نماینده ولی فقیه در گیلان همچنین با اشاره محیط خوب استان برای کار و تلاش در سه سال و نیم گذشته گفت: استاندار گیلان فردی متین با اخلاق است و استان را بدون تنش، همراه با آرامش و به خوبی اداره می کند.

رحمانی، رییس مجمع استانداران کشور نیز در این نشست، با اشاره به تشکیل این مجمع از سال ۱۳۸۲، گفت: از ابتدای تشکیل مجمع تاکنون ۲۲ نشست برگزارشد که در هر یک از این نشست ها مسایل و مشکلات مختلف هر استان مطرح و برای رفع این مشکلات تبادل نظر شد.

در این نشست که بیشتر گفتگو محور بود هر یک از حاضران، مسایل و مواردی از سالهای حضور خود در گیلان مطرح و از تجربیات و خاطرات آن سالها سخنانی بیان کردند و بازار بیان خاطرات هم حسابی داغ بود.

همچنین اعضای حاضر در این جلسه به دلیل همزمانی نشست با وقت اذان ظهر، نماز ظهر را به امامت آیت الله قربانی به جماعت اقامه کردند.

Share