نامزدها به شایعات در فضای مجازی در رابطه با ردصلاحیت‎ها توجه نکنند

احمدی خاطرنشان کرد: نتایج بررسی صلاحیت ‌ها همزمان با سراسر کشور در دوم اردیبهشت از طریق فرمانداری‌ شهرستان لاهیجان به داوطلبان اعلام می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا نماینده عالی دولت در شهرستان لاهیجان با رد هرگونه اخبار موجود در فضای مجازی مبنی بر اعلام عدم تایید صلاحیت ها و …، اظهار داشت: روند بررسی صلاحیت ها از امروز آغاز شده است و هرگونه اخبار در رابطه با رد صلاحیت افراد در فضای مجازی تکذیب می شود.

سید محمد احمدی تصریح کرد: با پایان یافتن فرآیند ثبت نام از داوطلبان نمایندگی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و فرایند ارسال مدارک و اسامی به صورت روزانه به مراجع چهارگانه، رسیدگی به صلاحیت داوطلبان شهرستان لاهیجان در هیات‌های اجرایی همزمان با سراسر کشور از امروز پنجشنبه هفدهم فروردین ۱۳۹۶ آغاز و تا بیست و سوم این ماه به مدت هفت روز ادامه خواهد داشت.

وی افزود: پس از اعلام نظر هیات ‌های اجرایی، نوبت به اعلام نظر هیات‌های نظارت شهرستان و بخش می‌رسد و این روند از ۲۵ تا ۳۱ فروردین ماه ۹۶ صورت می‌گیرد و اول اردیبهشت ماه ۹۶ به هیات‌ های اجرایی ابلاغ می ‌شود.

احمدی خاطرنشان کرد: نتایج بررسی صلاحیت ‌ها همزمان با سراسر کشور در دوم اردیبهشت از طریق فرمانداری‌ شهرستان لاهیجان به داوطلبان اعلام می شود، سوم تا ششم اردیبهشت داوطلبان معترض به رد صلاحیت خود می ‌توانند به هیات ‌های نظارت بالادستی مراجعه و این هیات‌ها از هفتم تا ۱۶ اردیبهشت ماه به مدت ۱۰ روز در هیات ‌های نظارت شهرستان و استان به این شکایات رسیدگی خواهند کرد.

فرماندار لاهیجان با تاکید بر اینکه نتیجه بررسی شکایات تا ۱۷ اردیبهشت ماه ۹۶ از طریق هیات ‌های نظارت شهرستان و استان به هیات‌های اجرایی ابلاغ شده و در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد، گفت: اسامی داوطلبان نهایی از تاریخ ۱۸ تا ۲۰ اردیبهشت ماه تهیه و منتشر می ‌شود.

نماینده دولت در شهرستان لاهیجان با رد هرگونه اخبار موجود در فضای مجازی مبنی بر اعلام عدم تایید صلاحیت ها و …، اظهار داشت: همانطور که گفته شد روند بررسی صلاحیت ها تازه از امروز آغاز شده است و هرگونه اخبار در رابطه با رد صلاحیت افراد در فضای مجازی تکذیب می شود.

وی با تاکید بر این که اسامی نهایی کاندیداهای شوراهای شهر و روستا شهرستان لاهیجان در تاریخ ۱۸ الی ۲۰ اردیبهشت ماه منتشر خواهد شد، از شهروندان و مردم خواست تا به این شایعات در فضای مجازی توجهی نکرده و اخبار را از مراجع رسمی دنبال کنند.

Share