مدیریت را از نسل اول خواهم گرفت | روحانی اصلاح‌طلب نیست

داوطلب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه روحانی پاسخ‌گوی اصلاح‌طلبان نیست گفت: نباید رحم اجاره‌ای را کاندیدای ریاست‌جمهوری کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام محمد زارع‌فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات پس از ثبت‌نام در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، اظهار داشت: امروز بزرگ‌ترین تصمیم زندگی‌ام را گرفتم و وارد انتخابات شدم.

وی ادامه داد: من با روسای جمهور قبلی در ستادهایشان فعال بودم و به عنوان اصلاح‌طلب میانه‌رو وارد عرصه انتخابات شدم تا نظام اجرایی را تغییر دهم و این اولین برنامه من است تا مدیریت را به نسل دوم و سوم انتقال دهم.

داوطلب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری تصریح کرد: امروز آمدم تا به جوانان بگویم تبعیض را از بین ببریم و دولت جوان تشکیل دهیم.

زارع‌فومنی با تاکید بر اینکه اولین رئیس‌جمهوری خواهم بود که مدیران نسل اول را تغییر می‌دهم، گفت: روحانی اصلاح‌طلب نیست و تصمیم جناح اصلاح‌طلب در حمایت از روحانی انتخاب بد و بدتر است.

وی خاطرنشان کرد: من دو دوره رئیس ستاد رئیس دولت اصلاحات در قم بودم و روزنامه صدای اصلاحات را منتشر می‌کنم. شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان مرجع تصمیم‌گیری برای اصلاح‌طلبان نیست.

داوطلب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری معتقد است: اصلاحات تفکر است، نباید بُت در کشور درست کرد و بُت کذایی را باید شکست. من اولین حزب اصلاح‌طلب را با برند اصلاحات تشکیل دادم و آمادگی کار تشکیلاتی داریم و مردم باید از احزاب انتخاب کنند و وزرا حزبی باشند.

زارع‌فومنی با انتقاد از عملکرد روحانی، تصریح کرد: روحانی پاسخگوی اصلاح طلبان نیست. من اصلاح طلب افراطی را قبول ندارم و اصلاح طلبی باید چارچوب داشته باشد.اصلاحات در کشور نهادینه نشده است.

وی تصریح کرد: اصلاحات از اول سر نداشت و زمانی که وارد صحنه شد مشکلات زیادی داشت.

داوطلب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری تصریح کرد: نباید رحم اجاره‌ای را کاندیدای ریاست جمهوری کرد؛ اصلاحات یک تفکر است و شخص نیست. از دوره مشروطه افراد زیادی برای اصلاح جامعه وارد صحنه شدند اما سرکوب شدند. همه آنها قیام کردند تا جامعه اصلاح شود.

وی گفت: اصلاح‌طلبی به دیگران حق حرف زدن می‌دهد و من می گویم زنده باد مخالف من و دست مخالفم را می بوسم. امروز کسانی ادعای اصلاح طلبی می‌کنند که یک روز هزینه ندادند.

Share