حذف کامل خبر آمدن احمدی نژاد در رسانه‌های اصولگرا

در یک اقدام هماهنگ و کم سابقه همه روزنامه های منسوب به اصولگرایان خبر ثبت نام احمدی نژاد برای انتخابات ریاست جمهوری را بایکوت کردند. ب

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ایران آنلاین، این اتفاق (حذف کامل خبر آمدن احمدی نژاد) بازتاب گسترده در فضای مجازی بویژه سایت های تخصصی روزنامه نگاران پیدا کرد و اغلب کاربران به زبان نقد و نصیحت نوشته اند که رسانه های اصولگرا هر اندازه هم از تصمیم احمدی نژاد عصبانی و نگران شده باشند اما نباید اصل خبر را کنار می گذاستند.

برخورد تند رسانه های اصولگرا بویژه ارگان های منسوب به جمنا با خبرهای چهارشنبه ستاد انتخابات از عصر دیروز آغاز شد. طوری که قریب به اتفاق مدیران و سردبیران سایت ها و خبرگزاری های این جناح به انتشار همزمان یادداشت هایی شدید اللحن علیه تصمیم احمدی نژاد مبادرت کرده و او را به خاطر سرپیچی از نظرات رهبر انقلاب با خوارج مقایسه کردند. تا جایی که سردبیر سایت رجانیوز(سایتی که حتی نام خودش را از لقب آن روز احمدی نژاد به عنوان رجایی زمان از او وام گرفت) اعلام کرد که احمدی نژاد با سرویس اطلاعاتی انگلیس و سازمان های بیگانه ارتباط پیدا کرده و امدن او به انتخابات نیز به توصیه آنها انجام گرفته است.

در سوی دیگر، روزنامه نگاران منتقد نیز از این که اصولگرایان حاضر نیستند به اشتباه خود در روی کارآوردن احمدی نژاد اقرار کنند گلایه کردند. اکثریت فعالان توئیتر و تلگرام صفحاتی از روزنامه های کیهان، جام جم، جوان و همشهری، وطن امروز و تیترهای خبرگزاری فارس و رجانیوز در ایام انتخابات ۸۸ را باز نشر دادند که در آن ها شخصیت احمدی نژاد به عنوان یک چهره مردمی و الگوی دولتمرد انقلابی و قدرتمند تحسین و ستایش شده بود.

در این میان نوشته یک کارشناس رسانه در تلگرام شایان یادآوری است که می گوید:: به جای حذف خبر احمدی نژاد باید تفکر احمدی نژاد سازی که روند تصمیم گیری تشکیلاتی مثل جمنا بروز و ظهور کرده را باید علاج نمود.

Share