داوطلبی از انزلی: اگر تایید شوم ۲۴ میلیون رأی دارم

سومین روز از ثبت نام داوطلبان نامزدی انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم همانطور که پیش بینی می شد خالی از حواشی نبود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فارس، احمد جعفری یکی از شهروندان این شهر و فرزند شهید امروز با حضور در ستاد انتخابات کشور اقدام به ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری کرد، وی هدف از کاندیداتوری خود را گرفتن انتقام شهدای منا از آل‌سعود عنوان و اظهار کرد: باید برای هر کدام از خانه‌های تل‌آویو یک موشک داشته باشیم و اگر تایید شوم ۲۴ میلیون رأی دارم و رقیبم روحانی و کابینه‌ام محرمانه است.

وی ادامه داد: هدف از شرکت در انتخابات ریاست جمهوری احساس تکلیف بوده و به تمام دنیا اعلام می‌کنم که در جمهوری اسلامی دموکراسی بوده و اگر صلاحیتم توسط شورای نگهبان تایید شود برنامه‌هایی دارم که بعدا اعلام می‌کنم.

این شهروند انزلی اولویت نخست خود را با توجه به شرایط حساس منطقه و صلاحدید رهبری موشکباران صهیونیسم و ریاض ذکر کرد و گفت: اگر رئیس جمهور شوم بودجه موشکی را چنان تقویت می‌کنم که برای هر ۱۰ متر از خاک رژیم صهیونیستی یک موشک عماد تولید شود و با ترامپ برخورد سخن و خشن خواهم داشت.

جعفری حمایت نظامی از بشار اسد را جزو برنامه‌های مهم خود بیان کرد و افزود: اگر رئیس جمهور شوم از هیچ کاندیدایی حمایت نمی‌کنم اما اگر لازم باشد به نفع رئیسی کنار می‌روم و پای‌بند قانون هستم و از راه دور پیشانی رهبر فرزانه‌ام را می‌بوسم.

همچنین میزان در این رابطه نوشت: این داوطلب گفت: با توجه به شرایط حساس منطقه، ایران به رئیس جمهوری جنگ طلب نیازمند است و من همان فرد مورد نظر هستم.

 وی ادامه داد: اگر تایید صلاحیت شوم و مردم به من رای دهند، انتقام پدرم را از ترامپ می گیرم.  امکان ترور من وجود دارد.
Share