از هواداران مظلوم سپیدرود عذرخواهی کنید | اقدام شما اخذ تصمیم شجاعانه را از داوران سلب کرد

رییس فدراسیون هیات فوتبال گیلان در خصوص دیدار تیم استقلال اهواز با سپیدرود رشت به رییس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال، کامرانی فر نامه ای نوشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا قربانعلی الماسخاله، رییس فدراسیون هیات فوتبال گیلان در خصوص دیدار تیم استقلال اهواز با سپیدرود رشت، به رییس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال نامه ای نوشت.

متن نامه به شرح زیر است:

جناب آقای کامرانی فر
ریاست محترم دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال

با سلام و احترام؛
به پیوست تصویر اظهارات آقای مصیب جمعه زاده کاپیتان تیم فوتبال استقلال اهواز در خصوص دیدار این تیم با سپیدرود رشت که تصمیم درست داور در اعلام پنالتی برای سپیدرود را براساس صحنه های تلویزیونی که هیاهوهای غیرمتعارف به پا شد را ارسال میدارد.
متأسفانه همین صحنه باعث شد تا جنابعالی طی بیانیه ای از عموم عذر خواهی نموده و ضمینه های شانتاژ بر علیه داور مظلوم این دیدار آقای صالحی توسط برخی از مربیان فراهم آید.
ابعاد این بیانیه ای غیراصولی موجب شد تا اخذ تصمیمات شجاعانه و درست از داوران سلب شود و در مسابقه فولاد یزد و سپیدرود رشت، خوف و ترس از اعلام پنالتی درست به نفع سپیدرود رشت را همگان دیدند و سپیدرود که در کورس بالای جدول قرار داشت و تا آن زمان در چهار مسابقه دیگر نیز از اشتباهات داوران مورد ظلم واقع شده بود مجدداً از این تصمیمات متأثر از فضای آلوده دچار آسیب شود، صدالبته که بررسی های کارشناسان داوری در برنامه لیگ یک شبکه ورزش سیما همه ی این موارد را که هواداران پرطرفدارترین تیم جام آزادگان کشور مدعی آن بودند نادیده انگاشته شد. جناب آقای کامرانی فر ای یار دلنواز که ما بجهت جایگاه خود بعنوان نماینده فدراسیون در منطقه ابراز شکر و شکایت برایمان فراهم نیست و متأسفانه اداره امور سپیدرود رشت حسب ملاحظات به هیأت فوتبال سپرده شده هیچگونه گله ای از جنابعالی و از شرایط نامناسب نداشته ایم اما اعتقاد راسخ داریم رفتار عجولانه و اقدام غیرمتعارف جنابعالی در صدور بیانیه و عذرخواهی بی مورد موجبات اخذ تصمیم شجاعانه را از داوران سلب نموده لذا به شما توصیه میکنیم اینبار بجهت اشتباه در محرومیت داور مسابقه موصوف ضمن دلجویی و استحالت از مشارالیه از قاطبه دست اندرکاران و هواداران باشگاههای مظلوم نیز عذرخواهی فرمائید، زیرا شهامت در پذیرش اشتباه و اقرار به آن نیز باعث میشود تا داوران جوان و مظلوم شجاعت لازم را برای اخذ تصمیمات درست را داشته باشند.
همچنین هیات فوتبال گیلان با انتشار متنی ازمصیب جمعه زاده کاپیتان تیم فوتبال استقلال اهواز بجهت این رفتار اخلاقی و بحق سپاسگزاری کرد.

بدترین تصویر گیتی شیوه ناحق گراییست
جناب آقای مصیب جمعه زاده

کاپیتان تیم فوتبال استقلال اهواز بیان حقیقت توسط جنابعالی درخصوص دیدار دو تیم فوتبال سپیدرود رشت و استقلال اهواز اگرچه دیر به انجام رسید لیکن تصویر از حقایق مظلومیت یک انسان را هویدا ساخت، شهامت جنابعالی در ابراز حقیقت موجب شد تا بی گناهی که مهر محرومیت بر پیشانی اش خورده از جرم ناکرده مبرا شود و این راستی رفتار باعث شد تا حق انسان شریفی همچون آقای صالحی داور بازی فوق پایمال نگردد .
لذا بجهت این رفتار اخلاقی و بحق از شما سپاسگزاریم.

Share