هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهرستان لاهیجان انتخاب شدند

با حضور فرماندار و معتمدان شهرستان لاهیجان اعضای اصلی هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان لاهیجان انتخاب شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا؛ در انتخاباتی که با حضور فرماندار، اعضای هیات نظارت بر انتخابت و معتمدان شهرستان لاهیجان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، هشت تن از اعضای اصلی هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان لاهیجان انتخاب شدند.

بهرام بهروزی، میرهادی جلالی، مهرانگیز جعفری، میراسماعیل علوی، محمد کریمی، مهدی مهدی پور، نگار نادری، مهرداد محمدی با رای مخفی و اکثریت نسبی به عنوان هشت عضو اصلی هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان لاهیجان انتخاب شدند.

همچنین اعضای علی البدل هیات اجرایی  علی ظهیری، بهمن کنعانی، حسن شکری، اصلان پیش بهار و جلیل آقا بیگی می باشند.

شایان ذکر است بر اساس قانون محمد رحمتی ریاست اداره آموزش و پرورش و همچنین مهرداد براری رییس اداره ثبت احوال لاهیجان به عنوان اعضای اداری عضو هیات اجرایی می باشند.
سید محمد احمدی فرماندار لاهیجان در این جلسه ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه (س) و میلاد بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و تبریک فرا رسیدن سال نو اظهار داشت: امیدوارم سال ۱۳۹۶ سالی خوش و پر از خیر و برکت برای ایرانیان، مسلمانان و مردم باشد.

وی با اشاره به سخنان امام (ره) مبنی بر اینکه انتخابات در انحصار هیچ کس نیست نه در انحصار روحانیون نه در انحصار احزاب  و …، تصریح کرد: انتخابات برای همه مردم است، مردم سرنوشت خودشان دست خودشان است میزان رای ملت خواهد بود و بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب انتخابات مظهر مردم سالاری دینی است.

نماینده دولت در شهرستان لاهیجان افزود: از بدو انقلاب اسلامی تا به امروز در جمهوری اسلامی ایران همه موضوعات و مسائل با نظر مردم بوده است و این مظهر مردم سالاری دینی می باشد.

احمدی خاطرنشان کرد: خداوند را شاکریم که این توفیق امروز نصیب من و شما شده است که بر اساس قانون در امر برگزاری انتخابات و نظارت امانت دار رای مردم خواهیم بود، امروز از میان ۳۰ نفر از معتمدین و چهره های شناخته شده شهرستان، افرادی بر اساس رای گیری میان خودشان انتخاب شدند که از معتمدین مردم شهرستان هستند و فرآیند انتخابات که از چند روز قبل به صورت رسمی آغاز شده توسط این معتمدین برگزار خواهد شد.

وی افزود: وظایف هیات اجرایی و هیات نظارت مشخص است و ما نیز بنا داریم انتخاباتی را برگزار کنیم که در وحله اول منویات رهبر معظم انقلاب و ولی امر مسلمین یعنی مشارکت و حضور حداکثری مردم در انتخابات برآورده شود و مردم پای صندوق های رای بیایند.

فرماندار لاهیجان تصریح کرد: ما و هشت فرد انتخاب شده و همچنین دو عضو اداری هیات اجرایی با کمک یکدیگر هدفمان این است که انتخاباتی با شکوه، با نشاط، سالم و با حضور حداکثری مردم را در لاهیجان رقم بزنیم.

Share