هشتمین رییس جمهور ایران از دریا خواهد بود | ۵۰درصد کابینه‌ام را خانم‌ها تشکیل می‌دهند

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات، گفت: با تأسی و پیروی از میرزا کوچک جنگلی به عرصه انتخابات ریاست جمهوری ورود پیدا می کنم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا حجت الاسلام محمد زارع فومنی در مورد حضور خود در عرصه انتخابات، اظهار کرد: به حول و قوه الهی اعلام کردیم که در انتخابات ریاست جمهوری وارد خواهیم شد.

وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: اگر وارد عرصه ریاست جمهوری شوم دولت ضد فساد تشکیل خواهم داد.

**۵۰درصد کابینه ام را خانم ها تشکیل می دهند

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات با تأکید براینکه ۵۰درصد کابینه ام را خانم ها تشکیل می دهند، بیان کرد: از ظرفیت های خوب بانوان در عرصه مدیریت استفاده خواهیم کرد.

زارع فومنی با بیان این نکته که با ورود در عرصه انتخابات جوان ترین دولت تاریخ انقلاب اسلامی را تشکیل خواهم داد، تصریح کرد: ضریب سنی کابینه ای که تشکیل خواهم داد از ۴۵سال به بالانخواهد رفت.

وی افزود: اگر تأیید صلاحیت شوم دغدغه های مردم در زمینه های مختلف را اعلام خواهم کرد و صدای مردم خواهم بود.

دبیر کل حزب مردمی اصلاحات با تأکید بر اینکه اقتصاد بیمار ایران را علاج خواهم کرد، تصریح کرد: سعی می کنم بزودی برنامه خود را هم اعلام کنم و ان شاالله در راستای حل مشکلات مردم گام برمی داریم.

**اولین رییس جمهور از شمال  کشور خواهم بود

زارع فومنی با بیان اینکه در طول تاریخ انقلاب اسلامی، اولین رییس جمهور از شمال  کشور خواهم بود، گفت: بر انتخاب رؤسای جمهور ایران از کویر پایان می دهم و هشتمین رییس جمهور ایران از دریا خواهد بود.

وی افزود: با تأسی و پیروی از میرزا کوچک جنگلی به عرصه انتخابات ریاست جمهوری ورود پیدا می کنم.

زارع فومنی در خاتمه اظهار کرد: ما آمده ایم حرفمان رابزنیم و فعلا آمادگی ورود به عرصه انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرده ایم.

Share