مسافران پرواز مشهد – رشت در سلامت کامل هستند

مدیرکل فرودگاه گیلان اعلام کرد: پرواز مشهد به رشت بدلیل بروز اشکال در چرخ جلو هنگام چرخش روی باند در فرودگاه بین المللی سردار جنگل، متوقف شد اما هیچ حادثه ای رخ نداده و همه مسافران در سلامت کامل هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مدیرکل فرودگاه گیلان اعلام کرد: پرواز مشهد به رشت بدلیل بروز اشکال در چرخ جلو هنگام چرخش روی باند در فرودگاه بین المللی سردار جنگل، متوقف شد اما هیچ حادثه ای رخ نداده و همه مسافران در سلامت کامل هستند.
غلامرضا کریم آقایی یکشنبه شب افزود: پرواز یادشده به شماره ۴۵۳ هواپیمایی جمهوری اسلامی است که از مشهد حرکت کرده و در رشت به زمین نشست و قرار بود ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه، از رشت به مقصد تهران حرکت کند ولی این پرواز لغو شد.
وی اظهار کرد: پرواز ۲۴۴ رشت – تهران بدلیل مشکل پیش آمده، لغو شده و گروه فنی شرکت ایران ایر در تلاش برای رفع نقص هستند.
وی مطالب منتشر شده در برخی سایت ها مبنی بر شکسته شدن بال پرواز را رد کرد و گفت: از اضطراب پیش آمده برای مسافران پرواز مشهد – رشت و همچنین مسافران پرواز رشت – تهران برای مشکلات پیش آمده عذر خواهیم.
بارش سنگین برف از جمعه گذشته در رشت آغاز شد و ارتفاع آن در برخی مناطق این شهرستان به بیش از یک متر رسید بطوریکه بارش برف سنگین موجب بروز مشکلاتی از جمله لغو کامل پروازها در روزهای جمعه و شنبه گذشته شد.
پروازها از صبح یکشنبه در فرودگاه سردار جنگل رشت برقرار شده است.

Share