قتل جوان ۲۷ ساله توسط کودکی ۵ ساله!

جوان ۲۷ ساله در صندلی عقب تاکسی مسیر رودبار به کرمان نشسته بود، ناگهان تیری از اسلحه شکاری جلوی خودرو به سمت وی شلیک و قفسه سینه اش را شکافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ایرنا، راننده تاکسی جوان را فوری به بیمارستان امام خمینی (ره) جیرفت رسانده اما وی در دم جان باخت.

متهم به قتل که در صندلی جلوی تاکسی مشغول بازی با سلاح شکاری بود سهوا ماشه اسلحه را چکاند و تیر خلاص شده از آن به مسافر عقب خودرو اصابت کرد و موجب مرگ وی شد.

متهم به قتل که پسر راننده تاکسی است پنج ساله بیشتر ندارد.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار جیرفت در خصوص گفت: جوان ۲۷ ساله بر اثر بازی کودک پنج ساله با سلاح شکاری مورد اصابت گلوله قرار گرفت و جان باخت.

نادر ملایی روز شنبه افزود: براساس اعلام ماموران انتظامی شهرستان جیرفت به نقل از پدر این کودک که راننده تاکسی رودبار به کرمان است، کودک وی در صندلی جلوی تاکسی در حال بازی با این سلاح شکاری بوده که ناگهان تیری از آن خلاص می شود و به سمت راست قفسه سینه مسافر عقب خودرو برخورد می کند.

وی تصریح کرد: مجروح بعد از انتقال به بیمارستان امام خمینی (ره) جیرفت فوت می شود.

وی با بیان اینکه این تیراندازی به صورت سهوی گزارش شده است گفت: علت این حادثه از سوی ماموران انتظامی در دست بررسی است.

شهرستان جیرفت با ۲۸۰ هزار نفر جمعیت از چهار بخش مرکزی، اسماعیلی، ساردوئیه و جبالبارز تشکیل شده و در فاصله ۲۳۰ کیلومتری جنوب کرمان واقع است.

Share