کسب رتبه برتر فرماندهی آموزش تخصصهای دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا

امیر سرتیپ دوم علیرضا شیخ گفت: شما جوانان غیور و سلحشور این فرماندهی نقطه ی امید نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران خواهید بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی راهبردی ارتش، با توجه به کسب رتبه برتر مراکز آموزش فرهنگی و تخصصی ارتش جمهوری اسلامی ایران توسط فرماندهی آموزش تخصصهای دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا، هیئت بازرسین ارتش جمهوری اسلامی ایران به سرپرستی معاون تربیت و آموزش ارتش جمهوری اسلامی ایران، به همراه معاونت‌های آموزش نیروی دریایی، نیروی زمینی، نیروی هوایی و پدافند هوایی ارتش و همچنین فرماندهان مراکز آموزشی نیروهای ۴ گانه ارتش از امکانات آموزشی و توانمندیهای فرماندهی آموزش تخصصهای دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا بازدید کردند.

همچنین امیر سرتیپ دوم علیرضا شیخ با حضور در جمع فرماندهان، کارکنان پایور و کارکنان تحت آموزش این فرماندهی ضمن ابراز خرسندی فراوان از حضور در جمع دریادلان نیروی دریایی راهبردی ارتش و تبریک موفقیت و کسب رتبه برتر فرماندهی آموزش تخصصهای دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا در بین مراکز آموزشی ارتش جمهوری اسلامی ایران این فرماندهی را یکی از مراکز بسیار ارزشمند و دارای جایگاه رفیع آموزشی در سطح ارتش جمهوری اسلامی ایران نامیده و افزود: آن چیزی که ما امروز شاهد آن بودیم، نوید بخش انضباط انقلابی و نظم و تربیت معنوی بسیار بالای کارکنان این فرماندهی است.

معاون تربیت و آموزش ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: آن چیزی که انتظار است یک کارخواستنی است، داشته‌هایی است که دیگران ندارند و از آن بعنوان مزیت رقابتی یاد می‌شود و آن روحیه سلحشوری و دلاوری شیرمردان و رزمندگان اسلام است که در ۸ سال دفاع مقدس هم به اثبات رسید.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن ابلاغ پیام خسته نباشید فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران برای دریادلان فرماندهی آموزش تخصصهای دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا خاطر نشان کرد: انشاء الله خداوند متعال ما را در راهی که انتخاب کرده‌ایم توفیق می‌دهد، به همین خاطر با تمام قوا به جلو خواهیم رفت و کاستی‌ها را با تلاش بیشتر جبران خواهیم کرد. وی خطاب به کارکنان تحت آموزش و درجه داران نیروی دریایی راهبردی ارتش گفت: شما جوانان مؤمن و متخصص بعنوان نیروهای تعیین کننده نیروی دریایی راهبردی ارتش هستید چرا که با تحمل سختی‌های فراوان در راه ارتقای اقتدار و امنیت نظام اسلامی می‌کوشید. وی در پایان سخنان خود تصریح کرد: جوانان غیور و سلحشور این فرماندهی در فرآیند کار نقطه امید نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران خواهند بود.

Share