واکنش مازیار میری به سخنان عباس جدیدی

مازیار میری کارگردان سینما به سخنان عباس جدیدی واکنش نشان داد.
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مازیار میری کارگردان سینما در صفحه اینستاگرامش درخصوص سخنان اخیر عباس جدیدی درباره هنرمندان واکنش نشان داد.

او دراین باره نوشت: «امروز اقاى عباس جدیدى (عضو محترم شوراى شهر تهران) فرمودند: «بازیگران شاخ بز را هم نمى‌تواند بشکنن! این رو در مورد انتقاد اهل هنر از عملکرد اعضاى شوراى شهر فرمودند.

البته درست فرمودند کار اهل فرهنگ و هنر شاخ کندن بز نیست، شاخ کندن مرد دلاورى چون ایشان را مى‌خواهد….این بار یادمان باشد در موقع راى دادن به اعضاى محترم شوراى شهر شاخ کندن بز را در نظر داشته باشیم. ایمن سازى شهر و مراقبت ازمردم شهر کارى بى‌خودى است که پس از شاخ کنى بز مى‌آید. پهلوان، دلاور، قهرمان. خدا به همراهت، بشکن، اما من و مردم شهرم نمى‌شکنیم به انتظار آبادى به شما ها راى دادیم ممنونم که باز به ما یاداورى کردى خطا کردیم در راى دادن به شما.»

عباس جدیدی گفته بود: فضا به گونه ای شده که هر کس در ارتباط با مدیریت شهری اظهار نظر و عرض اندام می کند، بازیگران و آرتیست های سینمایی که بدون سناریو نمی توانند شاخ بز را سوا کنند در خصوص مسائل مدیریت شهری عرض اندام می کنند.

Share