نظرمحمدی از بچه من هم کوچکتر است | مردم سیاه کاران را خوب می شناسند

مایلی کهن گفت: متاسفانه همه چیز وارونه شده است اما در مملکت ما مردم سیاه کاران را خوب می شناسند. ایشان درست می گوید من سیاه کارم و او سفیدکار.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از دی اسپورت، سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی گفت: این آقا از بچه من هم کوچکتر است اما راجع من صحبت می کند.

محمد مایلی کهن، درباره حواشی پرسروصدای دیدار اخیر تیمش برابر سپیدرود رشت و اعتراضش به هواداران تیم میزبان اظهار داشت: بنده باهواداران مشکلی نداشتم اما در این چند روز به گونه ای رفتار شدکه انگار جو آن بازی عالی بوده است. ۴۵ سال در ورزش هستم اما همچین جوی ندیده بودم به چه جرمی باید به آقای آبشک که به شرفش درود می فرستم رکیک ترین الفاظ را آنها را به صورت دسته جمعی بدهند. بارها با پرتاب بطری آب و اشیای دیگر اجازه ندادند که تیم من کرنر بزنند واقعا به کجا می رویم. دو، سه هزار نفر هم در پیست ورزشگاه حضور داشتند. تماشاگران انزلی گله دارند و می گویند مایلی کهن تو که می گویی ما توهین نکنیم و رعایت نماییم چرا باید چنین رفتارهایی را شاهد باشیم؟

محمد مایلی کهن در پاسخ به این سوال که آیا این فحاشی ها سازمان یافته است گفت:آن طرف سازمان یافته است. همه جا می گویند این بازی مشکلی نداشته و گل و بلبل بوده اما من یکی اهل غلو کردن نیستم. در عمرم چنین فضایی را ندیده بودم. آن همه جمعیت به یک بازیکن و یک شهر توهین می کنند که چه شود؟ آن هم با فحش های وحشتناک البته از حق نگذریم آقای زاهدی فر و همکارانش قضاوت خوبی را داشتند و به نظر من با توجه به پتانسیل و فیزیکی که دارند آینده داوری ایران متعلق به آنهاست.

سرمربی ملوان با انتقاد از علی نظرمحمدی سرمربی سپیدرود رشت بیان داشت: من از ایشان خیلی گله دارم چون همه چیز را از دریچه توپ نگاه می کنند البته ایشان اول راه است و شاید مجبور است اینگونه رفتار کند.

محمد مایلی کهن درباره مصاحبه اخیر نظرمحمدی که گفته است مایلی کهن سیاه کای می کند خاطرنشان کرد: اولا مشخص است که چه کسی سیاه کاری و سیاه نمایی می کند و چه کسی حقایق را می گوید. همه می دانند که چه کسانی اهل سیاه کاری هستند. این آقا کجا بود وقتی من در تمرینات ملوان به خاطر کوچکترین حرف ناشایست از هواداران مان می خواستم که ادامه ندهند. ایشان کجا بود که من در جریان بازی تیمم در شیراز به تعدادی از هواداران مان معترض شدم سیاه کارها مشخص هستند. این آقا از بچه من هم کوچکتر است اما راجع من صحبت می کند. وقتی این آقا به انزلی آمد بنده با دسته گل سراغش رفتم اما در این بازی حتی یک شاخه گل برای نیمکت مان نیاورد.در بازی رفت هم تا دقیقه ۷۰ همه چیز آرام بود تا اینکه ایشان با حرکات ناشایست خود جو را خراب کرد. متاسفانه همه چیز وارونه شده است اما در مملکت ما مردم سیاه کاران را خوب می شناسند. ایشان درست می گوید من سیاه کارم و او سفیدکار. در بازی برگشت اتفاقات و جو اصلا قابل قیاس با بازی رفت نبود و خود این آقا جو را خراب کرد.

محمد مایلی کهن اضافه کرد: در بازی رفت ما با سپیدرود که در انزلی برگزار شد دو پنالتی نصیب ما شد که دو پنالتی هم به گل تبدیل نشد. آقایان اعتراض کردند و بعدا وقتی کارشناسان فیلم بازی را بازبینی کردند مشخص شد که نه تنها دو پنالتی درست بوده بلکه یک پنالتی دیگر را هم برای ما نگرفته اند.

سرمربی ملوان گفت: در بازی اخیر هیچ چیز برای محمد آبشک نگذاشتند هرچه از دهانشان خارج شد به بازیکن ما گفتند حالا هم اینگونه صحبت می کنند لااقل مرد باشید و حقیقت را بگویید. من نمی گویم تماشاگران ما نمونه هستند اما با رفتارهایی که داشته ایم و صحبت هایی که انجام داده ایم فضای سکوهای ما به مراتب بهتر از قبل شده است. در همین بازی وقتی دیدم هواداران ملوان شعار می دهم نزد آنها رفتم و دست خودم را بوسیدم یعنی دستتان را می بوسم. به کسی توهین نکنید. همانطور که گفتم سرمربی سپیدرود همه چیز را از دریجه توپ می بیند ولی باید بداند این بازی گذشت و بازی های دیگر هم می گذرد. شما ببینید اینها چقدر بزرگ نمایی کردند و گفتند در سپیدرود پول نیست اما شک نکنید که میزان دریافتی آنها بسیار بیشتر از ملوان بوده است زیرا از بخش های مختلف مثل شهرداری، استانداری و هیات فوتبال با آنها کمک شده است.

محمد مایلی کهن در پایان در پاسخ به این سوال کاپ، که آیا می پذیرد تلاش های چند ماه اخیرش برای بهبود رابطه تماشاگران رشت و انزلی فایده ای نداشته است گفت: فایده داشته است اما همانطور که قبلا گفتم باید با متخلفین برخورد شود. آن همه دوربین آنجا بود وقتی می بینید بطری و سنگ پرتاب می شوند بروند و این متخلفین را دستگیر کنند و به کلانتری ببرند به آنها بگویند دیگر اجازه ندارید برای دیدن بازی های سپیدرود به ورزشگاه بروید.وقتی جو خوب است لیدر می گوید من این جو را درس اما وقتی فضا خراب می شود همین لیدر می گوید من چه کار می توانم بکنم.

Share