مسکن مهر آبروی نظام است | افزایش وام برای ایجاد انگیزه در خریداران

با حضور مدیرکل راه و شهرسازی و مدیر امور شعب بانک مسکن استان گیلان جلسه بررسی و هماهنگی پروژه های مسکن مهر استان گیلان پیرامون افزایش وام ۱۰ میلیونی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا علی خاوری مدیرکل راه و شهرسازی گیلان در این جلسه با بیان اینکه در مسکن مهر منجیل و قسمتی از لوشان در بحث فروش واحدها با کمبود متقاضی مواجه هستیم افزود: باید فرایند کار را به سمتی ببریم که ایجاد انگیزه شود تا خریداران واحد های مسکن مهر به سمت آن سوق پیدا کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان با بیان اینکه مسکن مهر آبروی نظام و یک کار مقدس است تصریح کرد: از ۵۲ هزار مسکن مهر استان حدود ۴۱ هزار به بهره برداری رسیده و ۱۱ هزار واحد باقیمانده است که به نظر می رسد که با پرداخت وام ۴۰ میلیونی مسکن مهر  بخش زیادی از مشکلات مردم مرتفع گردد.

مهندس خاوری در پایان  با بیان اینکه با این افزایش ، مردم آورده کمتری می آورند که این سبب می شود اشتیاق مردم نسبت به دریافت واحدهای مسکن مهر بیشتر شود خاطرنشان کرد: در انجام پروژه مسکن مهر،  بانک مسکن  نیز دوشادوش دیگر نهادها بخش عمده ای از کار را بر عهده داشت و با تمام توان تلاش نمود تا هر چه سریعتر این پروژه ها به بهره برداری برسد

Share