مجتمع تفریحی و گردشگری تالاب حاجی آباد کاملا علمی است

خدایگانی در رابطه با مجتمع تفریحی و گردشگری تالاب حاجی آباد، گفت: این پروژه کاملاً علمی بوده و مطالعات ارزشمندی در این خصوص انجام شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا در اولین روز از دهه مبارک فجر ، مراسم افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی شهرداری لاهیجان برگزار شد.

حسینعلی خدایگانی رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان طی سخنانی ضمن خیر مقدم به استاندار گیلان و هیئت همراه اظهار داشت  مفتخریم که در اولین روز از دهه مبارک فجر و همزمان با سالروز ورود امام راحل به کشور، میزبان نماینده عالی دولت تدبیر و امید در شهر لاهیجان هستیم.

وی با تبریک ایام الله دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و شهدای والامقام، افزود: سی وهشت سال از حماسه تاریخ ساز وبی بدیل پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران گذشته است و اکنون امنیت خود را مدیون رشادت‌ها و ایثارگری‌های شهدا هستیم و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کوچکترین کاری است ما می‌توانیم در حق شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی انجام دهیم.

خدایگانی توجه به حوزه گردشگری را در توسعه و پیشرفت شهر و شهرستان لاهیجان، حائز اهمیت عنوان کرد و افزود: لاهیجان با داشتن جاذبه های طبیعی و آثار تاریخی، مستعد سرمایه گذاری در زمینه گردشگری است و مدیریت شهری لاهیجان در این خصوص و برای جذب سرمایه گذار بارها به تهران سفر کرده است و در این زمینه تمام تلاش خود را به کار بسته اند.

وی در رابطه با مجتمع تفریحی و گردشگری تالاب حاجی آباد، گفت: این پروژه کاملاً علمی بوده و مطالعات ارزشمندی در این خصوص انجام شده است.

رئیس شورای اسلامی استان، با بیان اینکه برای اعتلای لاهیجان از درایت و کفایت کلیه عزیزان استفاده می کنیم، افزود: در لاهیجان کلیه مسئولین ید واحد هستند و در تلاشند لاهیجان را به جایگاه واقعی آن برسانند.

رئیس شورای شهر لاهیجان در بخش دیگری از سخنان خود با قدردانی از زحمات شهردار پر تلاش و کلیه پرسنل خدوم شهرداری لاهیجان افزود: کلیه پرسنل شهرداری با دل و جان کار میکنند و مجموعه مدیریت شهری، پیگیر پرداخت حقوق و مزایا ی کار کنان شهرداری است تا شب عید، شرمنده خانواده نباشند.

Share