شهروند رشتی به احترام فداکاری آتش نشانان از«انزلی» تا «رشت» را دوید+تصاویر

شهروند رشتی؛ به منظور همدردی با آتش نشانان فداکار حادثه پلاسکو و تمامی آتش نشانان کشور ایران عزیز از آتش نشانی شهرستان انزلی تا سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت را دوید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا بواسطه رخداد تاسف بار و غم انگیز حادثه آتش سوزی در ساختمان پلاسکو، محبوس شدن و شهادت تنی چند از آتش نشانان جان بر کف تهران بزرگ؛ شهروند رشتی که در تمامی دوران تحصیل خود جزء قهرمانان دو و میدانی مدارس و دبیرستان ها بود به پاس ایثارگری آتش نشانان از آتش نشانی انزلی تا آتش نشانی رشت را دوید.

این دونده که یوسف رابونیک نام داشت ضمن بیان تاسف و عرض تسلیت به تمامی آتش نشانان و مردم شریف ایران ابراز داشت: من یک راننده تاکسی در شهر رشت هستم که امیدوارم با این کار خود برای قلب های داغ دیده این حادثه دردناک تسلی خاطری باشم.

همین گزارش حاکی است: شاهد حرفت کار یکی از شهروندان شهر خمام نیز از میانه راه به جهت همدردی با تمامی آتش نشانان، دونده رشتی را تا ایستگاه ۴ آتش نشانی رشت همراهی کرد.

گفتنی است: تدارکات این گروه را حمید علی پور و دکتر حسن آینده ساز بر عهده داشت و تیمی از آتش نشانان انزلی بهمراه یکدستگاه خودروی اطفایی و نجات این گروه را همراهی کردند.

Share