دست مریزاد استاندار گیلان به اعضای ستاد بحران و آتش نشانان شهرداری رشت

استاندار گیلان با اشاره به زحمات و تلاش های همه خدمتگزاران به مردم ولایت مدار گیلان اظهار داشت: من امروز توفیق پیدا کردم که در کنار شهردار رشت و اعضای شورای اسلامی رشت و دیگر مسئولان خدا قوتی به شما عرض کنم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، محمدعلی نجفی، استاندار گیلان پیام تشکری را در بی سیم آتش نشانان حاضر در ستاد بحران قرائت کرد.

استاندار گیلان در این پیام با اشاره به زحمات و تلاش های همه خدمتگزاران به مردم ولایت مدار گیلان اظهار داشت: من امروز توفیق پیدا کردم که در کنار شهردار رشت و اعضای شورای اسلامی رشت و دیگر مسئولان خدا قوتی به شما عرض کنم.

وی  حضور به موقع و به هنگام آتش نشانان در هنگام بحران را موردتاکید قرار داد و گفت: به پاس زحمات و تلاش همه آنهایی که  همواره در صحنه  خدمت به مردم حضور دارند امروز به شما خدا قوت می گویم.

وی با بیان اینکه شاید از تلاش ها و زحمات شما آن طور که باید قدر دانی نمی شود گفت: اما  می بینید مواقعی که مردم با بحران روبرو می شوند چه قدردان هستند پس بدانید که همه مردم در کنار شما هستند.

استاندار گیلان با تشکر از همه نیروهای ستادی و صف در آتش نشانی و شهرداری رشت افزود: همه مردم عزیز گیلان دعای گوی شما هستند و من هم توفیق پیدا کردم که به عنوان استاندار گیلان به شما دست مریزاد و خدا قوت بگویم.

Share