ادامه بارندگی ها و وزش باد در گیلان طی سه روز آینده

مازیار غلامی بیان کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده فعالیت سامانه ناپایدار در منطقه است که بر این اساس طی ۷۲ ساعت آینده، بارندگی و وزش باد (بعضی نقاط شدید) ، در ارتفاعات و دامنه ها بارش برف پیش بینی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان، از ادامه بارندگی و وزش باد (بعضی نقاط شدید) در استان طی ۷۲ ساعت آینده خبر داد.
مازیار غلامی روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا بیان کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده فعالیت سامانه ناپایدار در منطقه است که بر این اساس طی ۷۲ ساعت آینده، بارندگی و وزش باد (بعضی نقاط شدید) ، در ارتفاعات و دامنه ها بارش برف پیش بینی می شود.
وی ادامه داد: طی این مدت در مناطق مستعد جلگه ای بارش مخلوط برف و باران و با احتمال بارش برف دور از انتظار نیست.
غلامی آسمان امروز گیلان را ابری و مه آلود، بارندگی متناوب و وزش باد، در ارتفاعات و دامنه ها بارش برف عنوان و برای فردا (دوشنبه) نیز آسمان را ابری و مه آلود، بارندگی و وزش باد (بعضی نقاط شدید)، در ارتفاعات و دامنه ها بارش برف پیش بینی کرد.
سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان، بیشینه دمای استان در شبانه روز گذشته را با شش درجه مربوط با منجیل و کمینه دما را با شش درجه زیرصفر مربوط به جیرنده ذکر کرد.
وی گفت: بیشینه و کمینه دمای شهر رشت (ایستگاه هواشناسی فرودگاه) نیز در شبانه روز گذشته به ترتیب پنج و سه درجه ثبت شده است.
غلامی اضافه کرد: بیشترین میزان بارش باران در استان طی شبانه روز گذشته مربوط به رودسر با ۱۲.۶ میلیمتر و پس از آن بندرکیاشهر با ۱۰.۸ میلیمتر بوده است.

Share