آماده باش کامل اورژانس گیلان با ۵۸ پایگاه شهری و جاده‌ای

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گیلان گفت: ۵۸ پایگاه فعال جاده‌ای و شهری با تکنسین‌های مجرب فوریت‌های پزشکی و ۱۵ مرکز اپراتور با توجه به شرایط آب و هوایی آماده باش بوده و به ارائه خدمات حتی در نقاط صعب العبور استان می‌پردازند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از تسنیم، پیمان اسدی درباره بارش برف سنگین در استان گیلان اظهار داشت: از ساعت ۱۲ شب گذشته تا ۱۲ ظهر امروز ۱۵۰ ماموریت توسط فوریت‌های پزشکی در گیلان انجام شده است.

 سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان گیلان تصریح کرد: ۵۰ مورد از این ماموریت‌ها مربوط به حوادث ترافیکی و ۱۰۰ مورد غیرترافیکی و ۴ ماموریت مربوط به مادران باردار بوده است.

وی با اشاره به اینکه تا کنون ۱۷ مورد ماموریت مربوط به حوادث برف بوده که شامل سقوط، انحراف خودرو و سقوط از سطح هم‌تراز در اثر سرخوردن بود که منجر به انتقال به بیمارستان‌های استان شد.

اسدی با بیان اینکه در این مدت جمعیت هلال احمر استان گیلان همکاری مناسبی با اورژانس ۱۱۵ جهت امدادرسانی به بیماران داشته است گفت: امدادرسانی به مردم شریف گیلان توسط کارکنان پرتلاش فوریت‌های پزشکی گیلان همچنان ادامه دارد.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان گیلان عنوان کرد: ۵۸ پایگاه فعال جاده‌ای و شهری با تکنسین‌های مجرب فوریت‌های پزشکی و ۱۵ مرکز اپراتور با توجه به شرایط آب و هوایی آماده باش بوده و به ارائه خدمات حتی در نقاط صعب‌العبور استان می‌پردازند.

Share