همدلی دستگاه های اجرایی برای تسهیل در گازرسانی به روستاهای صعب العبور استان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، جلسه کارگروه گازرسانی استان گیلان جهت تسهیل در روند اجرای پروژه های گازرسانی بند «ق» روز سه شنبه ۳۰ آذر در اداره مرکزی شرکت گاز گیلان برگزار شد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، جلسه کارگروه گازرسانی استان گیلان جهت تسهیل در روند اجرای پروژه های گازرسانی بند «ق» روز سه شنبه ۳۰ آذر در اداره مرکزی شرکت گاز گیلان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه جمشید ظهیری مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان ضمن تشکر از حضور میهمانان بویژه آقای مهندس شعبانپور، بر اهمیت صرفه جویی برای پایداری جریان گاز تاکید کرد.

مهندس ظهیری در ادامه درخصوص وضعیت گازرسانی به استان و روستاهای در حال اجرا توضیحاتی ارائه نمود.

وی با اشاره به اینکه با افتتاح طرح های گازرسانی در دهه فجر امسال درصد برخورداری خانوارهای روستایی استان به ۹۳٫۸ درصد خواهد رسید، به بیان برنامه های پیش رو برای گازرسانی به روستاهای شهرستان های املش، لنگرود، رودسر، رضوانشهر، رودبار و تالش پرداخت.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان اظهار داشت: عملیات پیمان سپاری در این شهرستان ها برای ۱۸۶روستا با ۱۶ هزار و ۶۸۰ خانوار شروع شده و انتظار می رود از اول اسفند عملیات اجرایی آنها آغاز شود و درصورت اجرای این پروژه ها، درصد بهره مندی خانوارهای روستایی استان به ۹۶٫۸ درصد می رسد.

پس از آن مهندس شعبانپور، همدلی مدیران استانی را برای توسعه استان ضروری دانست و با تاکید بر توسعه هرچه بیشتر گازرسانی، از همه دستگاه های اجرایی خواست تا نهایت همکاری را با شرکت گاز داشته باشند.

وی گفت: گازرسانی به مناطق کوهستانی و سردسیر استان بسیار سخت و طاقت فرسا است لذا همکاری بیشتر دستگاه های اجرایی را طلب می کند.

همچنین در این جلسه مدیران دستگاه های اجرایی از جمله بنیاد مسکن، میراث فرهنگی، راه و پایانه ها، منابع طبیعی و جنگلداری، پخش فراورده های نفتی و راه و شهرسازی ضمن تشکر از عملکرد شایسته شرکت گاز، درخصوص حوزه های تخصصی خود برای اجرای مجوز و نحوه نظارت و هماهنگی با شرکت گاز مطالبی را بیان نمودند.

Share