دستگیری پزشک قلابی در صومعه سرا که با مدرک دیپلم طبابت می‌کرد

صومعه سرا – فرمانده نیروی انتظامی صومعه سرا از شناسایی و دستگیری پزشک قلابی در این شهرستان که با مدرک دیپلم طبابت می‌کرد خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا فرمانده نیروی انتظامی صومعه سرا از شناسایی و دستگیری پزشک قلابی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ اردشیر آقاجانی گفت: در پی دریافت گزارش های مردمی مبنی بر اینکه فردی سابقه دار اقدام به تاسیس یک مطب پزشکی و درمان مردم می کند، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت.
وی با بیان اینکه با کار تحقیقاتی پلیس مشخص شد که فرد موردنظر دارای مدرک دیپلم است، افزود: متهم دستگیر و پس از کشف مقداری دارو از او، در جلسات بازپرسی مشخص شد این کلاهبردار حرفه‌ای، هفت فقره جعل و کلاهبرداری در پرونده خود دارد.
سرهنگ آقاجانی ادامه داد: متهم بدون داشتن پروانه و مجوز رسمی خرید و فروش دارو با پخش کارت تبلیغاتی با کد نظام پزشکی جعلی، مردم را سنین مختلف مورد طبابت قرار داده و دارو تجویز می کرد.
به گفته فرمانده انتظامی صومعه سرا، او با قرار دادن تصاویر و، ملزومات طبابت ، پوشش لباس پزشکی و نگهداری تعداد زیادی کتاب پزشکی در مطب از سادگی بیماران در خصوص سابقه طبابت سوء استفاده می کرد.
سرهنگ آقاجانی به شهروندان توصیه کرد که قبل از اطمینان به افراد، در خصوص صحت گفتار آنان مطمئن شوند.

Share