تجلیل استاندار گیلان از مبینا نژاد و دو بانوی ورزشکار قهرمان جهان+تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، استاندار گیلان در پایان نشست ستاد ساماندهی امور جوانان از بانوان افتخار آفرین رقابت های تکواندو و کاراته جهانی و آسیایی تجلیل کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، محمدعلی نجفی عصر امروز در ستاد ساماندهی امور جوانان در استانداری  از مبینا نژاد نابغه تکواندو و دارنده مدال طلای رقابتهای نوجوانان جهان ،زهرا شجاعی راد دارنده مدال نقره رقابتهای تکواندوی جهان و آسیا  و آلاله صعودی دارنده مدال نقره  کاراته جهانی  با اهدا جوایزی قدر دانی کرد.

%d8%a7%d8%b5%d9%84%db%8c-1_0

استاندار دراین نشست  با تمجید از مبینا نژاد شیردختر گیلانی که لقب ماشین شکست ناپذیرمبارزه را از سوی فدراسیون جهانی دریافت کرد گفت؛ این بانوان قهرمان گیلانی با اخلاق، رفتار وحجاب اسلامی ترویج دهنده ارزشهای ایران اسلامی در میادین بزرگ ورزشی هستند که جای تقدیر وتشکر دارد.

وی در ادامه با اشاره به سخنان مربی این بانوی نوجوان تکواندوکار گیلانی درخصوص کشف این استعداد از دوران کودکی اظهار داشت : چه بسیار استعدادهایی در استان و کشور بوده و هستند که ما نتوانستیم آنها را کشف و درک کنیم و  دستگاه‌های متولی همچون ورزش و جوانان و آموزش و پرورش باید استعدادیابی کنند.

استاندار گیلان گفت: بانوان کشورمان با حجاب، اخلاق و رفتار خود الگویی برای جهانیان هستند.

وی اظهار داشت: باید راستگویی را به دنیا ترویج کنیم و اخلاق، ارزش، و حجاب معرفت و دین و مذهب است که در کنار یکدیگر معنا پیدا می‌کند.

گفتنی است در این نشست از دستگاههای اجرایی موفق دربخش اوقات فراغت قدردانی شد.

Share