وزیر صنعت به گیلان سفر می کند/پرداخت تسهیلات رونق تولید به ۵۱۴ واحد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، استاندار ظهر امروز در سی و چهارمین جلسه کارگروه رونق و رفع موانع تولید گفت: ۵۱۴ واحد صنعتی تاکنون از تسهیلات رونق تولید بهره گرفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، استاندار ظهر امروز در سی و چهارمین جلسه کارگروه رونق و رفع موانع تولید گفت: ۵۱۴ واحد صنعتی تاکنون از تسهیلات رونق تولید بهره گرفتند.unnamed

 دکتر محمدعلی نجفی در این جلسه به پرداخت ۵۱۴ مورد تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی در قالب ستاد اقتصاد مقاومتی تاکنون اشاره کرد و افزود: با پرداخت ۳۳۳ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی به منظور رفع موانع و رونق تولید در رتبه‌ی دوم کشور قرار داریم.

استاندار گیلان گفت : تعداد واحدهایی که از تسهیلات رونق تولید بهره گرفتند به ۵۱۴ واحد رسیده است.

نماینده عالی دولت در گیلان بر ضرورت اهتمام مدیران عامل بانک‌ها در جهت کمک به رفع مشکلات شرکت‌های بخش خصوصی تأکید کرد و گفت : بسیاری از سرمایه‌گذاران در مقاطع مختلف تلاش می‌کنند با آورده‌ های شخصی و نیز تسهیلات بانکی اشتغال ایجاد کنند که مدیران دستگاه‌ها و بانک‌ها موظف به حمایت از آنان هستند.

دکتر نجفی خاطر نشان کرد: تلاش ما بر این است حتی یک سرمایه گذار هم به جهت عدم حمایت یا سرمایه‌گذاری ناصحیح با مشکل مواجه نشود.

استاندار گیلان با تأکید بر تلاش در جهت ارتقاء وضعیت میزان پرداختی‌ها افزود: باتوجه به اینکه گیلان یک استان کشاورزی است به منظور توسعه‌ی این بخش انتظار ما از مجموعه‌ی بانک کشاورزی در پرداخت تسهیلات و قرار گرفتن در دو رتبه‌ی برتر کشور بیش از این است.

وی  اظهار داشت: در هفته‌ی آینده با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در گیلان مشکلات و موانع موجود در این حوزه بررسی خواهد شد.

Share