قطع همکاری داماش گیلان با رامیز محمداف/ چهار گزینه مورد نظر باشگاه هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، در پی نتایج ضعیف تیم فوتبال داماش گیلان در رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور ، رامیز محمداف سرمربی اهل جمهوری آذربایجان این تیم ، از سمت خود کناره گیری کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ایرنا، در پی نتایج ضعیف تیم فوتبال داماش گیلان در رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور ، رامیز محمداف سرمربی اهل جمهوری آذربایجان این تیم ، از سمت خود کناره گیری کرد.۷۱۱۸۹۰۳_۶۰۵۹
مسئول روابط عمومی باشگاه داماش گیلان روز چهارشنبه در این خصوص گفت: رامیز محمداف سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان سه شنبه شب استعفای خود را به هیات مدیره این باشگاه اعلام کرد.
میثم محبوب افزود : بر این اساس و طی جلسه ای که هیات مدیره این باشگاه شامگاه گذشته برگزار کرد، با این استعفا موافقت شد.
وی اظهار کرد: با توجه به این امر ، قطع همکاری باشگاه داماش گیلان با رامیز محمداف از سوی مدیریت این باشگاه اعلام و از زحمات وی نیز تشکر و قدردانی شد.
وی در مورد سرمربی جدید تیم فوتبال داماش گیلان نیز بیان کرد: هم اکنون چهار گزینه مورد نظر مدیریت باشگاه داماش گیلان برای سرمربیگری این تیم است و امیدواریم با توجه به شرایط موجود، بتوانیم هرچه زودتر با یکی از این گزینه ها به توافق برسیم.
تا پایان هفته هشتم رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور ، تیم فوتبال داماش گیلان با کسب ۱۱ امتیاز در مکان ششم جدول رده بندی گروه خود قرار دارد.
تیم فوتبال داماش گیلان به همراه شهرداری فومن دیگر نماینده استان گیلان در رقابت های لیگ دسته دوم کشور ، در گروه دوم این مسابقات قرار دارند که با تیم های بادران نوین تهران، شهرداری بندرعباس ، صنعت نفت نوین آبادان ، شهرداری ماهشهر ، پتروکیان شوشتر ، شهرداری کاشان ، استقلال آبی (ب) ، شهرداری ارومیه ، شهید کریمی جویبار و آبی پوشان اردبیل هم گروه هستند .
در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته دوم باشگاه های کشور، ۳۶ تیم حضور دارند که در سه گروه ۱۲ تیمی با هم به رقابت می پردازند که در پایان مرحله مقدماتی ، از هر گروه چهار تیم به دور دوم صعود می کنند.

tel final1

Share