فرماندهان پلیس راه و راهور گیلان منصوب و معارفه شدند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، جلسه تودیع و معارفه فرماندهان پلیس راه و پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان ظهر امروز با معرفی فرماندهان جدید معرفی شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فارس، جلسه تودیع و معارفه فرماندهان پلیس راه و پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان ظهر امروز با معرفی فرماندهان جدید معرفی شدند.policerah016-08-14_19-06-10

در مراسم مذکور از تلاش‌های مهیار رستگار فرمانده سابق پلیس راه گیلان قدردانی و حسین محمدپور به عنوان فرمانده جدید پلیس راه گیلان معرفی شد.

همچنین از تلاش‌های تیمور شهیدی‌مقدم رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان قدردانی و محمدرضا محمدی به عنوان رئیس پلیس راهور گیلان معرفی شد.

معاون عمرانی استاندار گیلان در مراسم مذکور با اشاره به خدمات دو فرمانده سابق پلیس راه و پلیس راهور این استان اظهار کرد: شهیدی‌مقدم تکیه گاه محکمی برای دستگاه‌های اجرایی و عمرانی شهری بود.

حجت شعبان‌پور کاهش تلفات تصادفات جاده‌ای گیلان را حاصل تلاش شبانه‌روزی مهیار رستگار دانست و خاطرنشان کرد: دو فرمانده پلیس راه و پلیس راهور کمک قابل توجهی به استان گیلان کرده‌اند.

وی تعامل نیروی انتظامی با استانداری گیلان را خوب توصیف کرد و گفت: در سال جاری ۱۷ میلیارد تومان از محل جرائم رانندگی دریافت شده که برای احداث و تأمین ایمنی راه‌ها هزینه می‌کنیم.

Share