شکست سنگین شهرداری فومن مقابل نفت تهران/ فومنی‌ها مردانه جنگیدند و حذف شدند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا شاگردان علی دایی با برتری برابر شهرداری فومن توانستند به مرحله بعدی رقابت ها راه یابند و اکنون در انتظار جدال استقلال و صبای قم خواهند بود تا حریف بعدی خود در این رقابت ها را بشناسند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا شاگردان علی دایی با برتری برابر شهرداری فومن توانستند به مرحله بعدی رقابت ها راه یابند و اکنون در انتظار جدال استقلال و صبای قم خواهند بود تا حریف بعدی خود در این رقابت ها را بشناسند.

ورزش ۳ نوشت: نفت در نیمه اول با گل های محمد قاضی و میلاد فخرالدینی حریف را با شکست به رختکن فرستاد و در نیمه دوم نیز ارسلان مطهری و ایگور پراهیچ حساب کار را ۴ بر صفر به سود سرخپوشان تهرانی کردند تا شاگردان علی دایی با پیروزی در این دیدار به مرحله بعدی رقابت ها راه یابند.

استادیوم: تختی تهران/ تماشاگر: هزار نفر

شهرداری فومن:

مصطفی زینعلی، سعید دلاور، سامان فرزام پور، مهیار نازی پور، محمد آزاد، مجتبی رستمی، محمد طالبی، حسن اشجاری، نیما پاکدل، محسن رحیمی و سید علی یحیی زاده
سرمربی: علی فلاح

۰۱۱۵۷۶۴۲

نفت تهران:

میلاد فراهانی، احمد آل نعمه، اکبر صادقی، محمد قاضی، وحید حمدی نژاد، رضا اسدی، ایگور پراهیچ، ایمان مبعلی، فرید محمدزاده، میلاد فخرالدینی و ارسلان مطهری
سرمربی: علی دایی

۰۱۱۵۷۶۴۳

شرح گل ها:

نفت تهران یک/ شهرداری فومن صفر (محمد قاضی؛ دقیقه ۲۰): محمد قاضی موفق شد با توجه به پنالتی اعلام شده برای این تیم روی هد بازیکن نفت درون محوطه جریمه، اولین گل بازی را به نام این تیم کند.

نفت تهران ۲/ شهرداری فومن ۰: (میلاد فخرالدینی؛ دقیقه ۳۹): روی یک صحنه مشکوک، داور به سود نفتی ها پشت محوطه جریمه خطا اعلام کرد و این فرصت را میلاد فخرالدینی با ضربه ای دیدنی به گل دوم تیمش تبدیل کرد.

نفت ۳ /شهرداری فومن ۰: ( ارسلان مطهری؛ دقیقه ۶۰): مهاجم جوان نفتی ها با عبور از خط آفساید شهرداری فومن روی پاس زیبای محمد قاضی موفق شد گل سوم تیمش را در حالت تک به تک با دروازه بان به ثمر برساند.

نفت تهران ۴ /شهرداری فومن ۰: (ایگور پراهیچ؛ دقیقه ۷۳): میلاد فخرالدینی با ارسالی دیدنی درون محوطه جریمه پراهیچ را صاحب فرصت کرد تا این مدافع پیش تاخته با ضربه ای آکروباتیک گل چهارم این تیم را به ثمر برساند.

شرح نیمه اول:

مطابق انتظار، شهردای فومن نتوانست حریف سرسختی برای نفت تهران و شاگردان علی دایی باشد و در نیمه اول روی تجربه بالای نفتی ها دو گل دریافت کرد. دو گلی که از روی ضربه ایستگاهی بود تا تجربه بالای بازیکنان دایی را به نمایش بگذارد.

شهرداری فومن که تمام حرکات خود را معطوف به عملکرد حسن اشجاری به عنوان باتجربه و کیفی ترین بازیکن خود کرده بود، نتوانست روی پنالتی که در ضدحملات در نظر داشت به برتری دست یابد و خط میانی نفت با حضور ایمان مبعلی توانست شرایط مناسب تری نسبت به حریف ایجاد کند. این دیدار که البته با درگیری های فراوانی همراه بود باعث شد تا داور بارها با قطع جریان بازی، آن را با سکته مواجه کند و فومنی ها نیز دو کارت زرد در این نیمه دریافت کردند.

میلاد فخرالدینی توانست در آخرین دقایق نیمه اول با گلی دیدنی از روی ضربه ایستگاهی شرایط تیمش را برای کسب پیروزی مهیا کند تا در کنار محمد قاضی نامش به عنوان گلزنان این دیدار حک شود.

دقایق حساس:

دقیقه ۲۲: هواداران حاضر در استادیوم در این لحظه منصور پورحیدری را تشویق کردند و یاد و خاطره اسطوره استقلال را زنده نگه داشتند.

دقیقه ۳۳: میلاد فخرالدینی که در دیدار با نساجی مازندران نیز باعث درگیری در زمین شده بود، در این دیدار نیز با بازیکن حریف درگیری پیدا کرد که با دخالت کادر داوری و حسن اشجاری ماجرا خاتمه یافت.

دقیقه ۵۴: بهترین موقعیت برای فومنی ها با ارسال دیدنی بازیکن این تیم از سمت راست و ضربه سر یحیی زاده همراه شد که این ضربه را فراهانی به زیبایی مهار کرد.

دقیقه ۷۸: ضربه راه دور احمد آل نعمه با برخورد به تیرک دروازه شهرداری فومن به زمین بازگشت تا فرصت برای گلزنی دیگر مدافع نفتی ها از دست برود.

اتفاق ویژه:

تماشاگران فومنی حمایت جالب توجهی از تیم نماینده شهر خود داشتند و در طول ۹۰ دقیقه بدون توجه به نتیجه بازی به تشویق بازیکنان پرداختند. نکته جالب توجه تشویق بازیکنان نفت و خصوصا علی دایی در طول این دیدار از سوی هواداران شهرداری فومن بود. آنها که بدون اسپانسر مالی توانستند به این مرحله از رقابت ها دست یابند انتقاداتی نیز نسبت به عدم توجه مسوولان داشتند.

۰۱۱۵۷۶۳۶
نکته‎ها:

* در ترکیب شهرداری فومن، حسن اشجاری به عنوان کاپیتان به میدان می رود. بازیکنی که مورد اعتماد ویژه علی دایی در زمان سرمربیگری اش در تیم ملی بود.

* حدود ۱۰۰ هوادار فومنی نیز در استادیوم حضور یافته اند و به تشویق بازیکنان خودی و البته علی دایی پرداختند.
* ایمان مبعلی و محمد قاضی دو بازیکن مصدوم نفت با بهبودی در ترکیب این تیم قرار گرفته اند تا علی دایی تمام پتانسیل تیمش را برای این بازی در اختیار داشته باشد.

* به دلیل مصدومیت میلاد فراهانی بازی با چند دقیقه تاخیر همراه شد تا کادرپزشکی به مداوای این بازیکن بپردازد.

Share