شهردار فومن فرموده که ضربه مامور به کتف آن مادر خورده و نه صورتش، خیالمان راحت شد پس پنالتی نبوده/فاصله سی هزارتومان این دستفروش در فومن تا سه هزار میلیارد تومان آن آقا در کانادا چقدر است؟

به گزارش سروریس رصد فضای مجازی دیارمیرزا موضوع سیلی خوردن یک بانوی دستفروش فومنی به بحث اول این روزهای فضای مجازی تبدیل شده و افکار عمومی را جریحه دار کرده است.

به گزارش سروریس رصد فضای مجازی دیارمیرزا موضوع سیلی خوردن یک بانوی دستفروش فومنی به بحث اول این روزهای فضای مجازی تبدیل شده و افکار عمومی را جریحه دار کرده است. بطوریکه علاوه بر انعکاس این موضوع در سطح رسانه های کشوری، چهره های شاخصی نیز در این رابطه اظهار نظر کرده اند.۴۷۶۱۹_۸۵۵

رضا رشیدپور که این روزها با برنامه «حالا خورشید» در شبکه سوم حضور دارد در همین رابطه در صفحه شخصی اینستاگرام خود نوشته است:

«بدون مقدمه :
یک ) وظیفه داشتیم زندگی او را تامین کنیم تا مجبور به دستفروشی کنار خیابان نشود ، ولی نکردیم.
دو ) وظیفه داشتیم به مامور اجرای قانون یاد بدهیم که ذات قانون برای تقبیح و ریشه کنی خشونت رفتاری است، ولی نکردیم.
سه ) وظیفه داشتیم با کج رفتاری ماموران سد معبر در همین تهران با موثرترین روش ممکن برخورد کنیم تا کار به فومن نکشد، ولی نکردیم.
چهار ) فاصله سی هزارتومان این دستفروش در فومن تا سه هزار میلیارد تومان آن آقا در کانادا چقدر است ؟ این موضوع مردم را عصبانی کرده. بفهمیم لطفا.
پنج ) آقای شهردار فومن در مصاحبه ای فرموده که ضربه ی مامور به کتف آن مادر خورده و نه صورتش. خیالمان راحت شد. پس پنالتی نبوده.
شش ) من موافق قانون شکنی و سدمعبر و … نیستم. اما از هر طرف که رفتم جز وحشتم نیفزود. شرم کنیم لطفا.

photo_2016-11-20_11-41-53

پی نوشت اول: ای کاش دادستان محترم فومن اعلام جرم کند. یقینا به ترمیم پندار عمومی از کرامت انسان در جامعه مان کمک خواهد کرد.
پی نوشت دوم: در این تصویر یک نکته ی تلخ دیگر هم هست. عابران و تماشاچیان همیشگی. فقط نگاه می کنند.
پی نوشت سوم: حتما برخی از شما نظری مخالف نوشته ی من دارید. برایم محترم هستید. اما این جا یک مادر سیلی خورده . آن هم در مقابل چشمان پسرش …. هرگز نمی توانم این مصیبت را به استناد فلان ماده و تبصره قانونی تحلیل کنم. نمی توانم.

گفتنی است واکنش شهردار فومن(اینجا) رئیس شورای شهر(اینجا) بیانیه دو عضو شورا(اینجا) و امام جمعه این شهرستان(اینجا) قابل مشاهده است.

Share