اولین جشنواره برند برتر در گیلان برگزار می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، اولین جشنواره برند برتر استان گیلان با هدف معرفی برندهای برتر استانی در حوزه های صنعتی، معدنی، تجاری و کشاورزی، در دی ماه سال جاری در استان گیلان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، اولین جشنواره برند برتر استان گیلان با هدف معرفی برندهای برتر استانی در حوزه های صنعتی، معدنی، تجاری و کشاورزی، در دی ماه سال جاری در استان گیلان برگزار می شود.montazeri_6792
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با اعلام این خبر افزود: این جشنواره در راستای اجرای تصویب نامه هیأت وزیران مرتبط با موضوع ماده ۸ قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور و با هماهنگی سازمان توسعه تجارت ایران برگزار خواهد شد.
علی منتظری تصریح کرد: مسئولیت اجرای جشنواره مذکور در استان، با مرکز آموزش بازرگانی می باشد و دستگاه های ذیربط در کمیته برگزاری جشنواره همکاری می نمایند.
وی همچنین گفت: حمایت از تولید داخلی و برند آفرینی، ارتقای جایگاه برندهای داخلی در اذهان عمومی و تقویت کسب و کار داخلی از مهم ترین اهداف برگزاری جشنواره در استان می باشد.
منتظری افزود: در جشنواره یاد شده، از تعدادی از برندهای برتر استانی در حوزه های صنعتی، معدنی، تجاری و کشاورزی و … تجلیل به عمل آمده و به عنوان برندهای برتر معرفی می شوند.
وی تصریح کرد: براساس قوانین تدوین شده، برندهای برتر منتخب در جشنواره استانی و ملی، از مشوق ها و خدمات حمایتی ویژه ای برخوردار خواهند شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: مدیران واحدهای صنعتی، معدنی و تجاری استان جهت ثبت نام در رقابت جهت انتخاب برندهای برتر استان می توانند از طریق دبیرخانه جشنواره در مرکز آموزش بازرگانی گیلان با شماره های ۳۳۲۶۱۰۴۶ و ۳۳۲۶۱۰۴۷ و یا از طریق سایت www.gilan-btc.ir اقدام نمایند.

tel final1

Share