انتصاب معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رییس جمهوری در حکمی خانم دکتر زهرا احمدی پور را به عنوان معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا متن حکم حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است:

image635314208167335000

بسم الله الرحمن الرحیم

سرکار خانم دکتر زهرا احمدی پور

نظر به تعهد و سوابق علمی و تجربیات ارزشمند سرکار عالی ، به موجب این حکم به عنوان «معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری» منصوب می شوید.

امید است با عنایات الهی در خدمت به ملت شریف ایران و نظام جمهوری اسلامی با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق باشید.

حسن روحانی

رییس جمهوری اسلامی ایران

«زهرا احمدی پور» دانش آموخته جغرافیای سیاسی در مقطع دکترا و جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری در مقطع کارشناسی ارشد است و عضو شورای راهبردی زنان فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.
او مدیرکلی دفتر تقسیمات کشوری وزارت کشور در سال‌های ۱۳۷۶ تا ۱۳۸۲ و معاونت ورزش بانوان سازمان تربیت بدنی در سال‌های ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۴ را در کارنامه خود دارد.
احمدی پور همچنین تیرماه سال گذشته به سمت مدیرکل دفتر تقسیمات کشوری وزارت کشور منصوب شد.
«مسعود سلطانی فر» رئیس پیشین سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هفته گذشته پس از کسب رای اعتماد از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، از سوی رئیس جمهوری به عنوان «وزیر ورزش و جوانان »منصوب شد.

Share