از پیاده راه سازی خیابان سپه انزلی تا ساخت پارکینگ طبقاتی

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا پورشعبان به هزینه ده میلیارد تومانی برای بازگشایی پل «ولایت دو» اشاره کرد و گفت: با توجه به برنامه ریزی انجام شده به دنبال پیاده راه سازی خیابان سپه بوده تا بزرگترین پیاده راه شهرستان را با ۷ هزار متر مربع کف پوش کنیم.

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا رضا پورشعبان شهردار انزلی در نشست مطبوعاتی خود با اصحاب رسانه عملکرد سه ساله و برنامه های شهرداری انزلی را تبیین کرد.shaban2016-08-03_08-13-40

به گزارش خبرنگار دیارمیرزا از انزلی، پورشعبان در این نشست با بیان اینکه شهرداری و اصحاب رسانه تعامل خوبی با هم داشته اند، اظهار کرد: در طول سه سال گذشته همواره از انتقادات و پیشنهادات اصحاب رسانه استقبال کردم زیرا سبب بهبود عملکرد ما شده اند.

شهردار انزلی با بیان اینکه اختلاف نظر در شورای شهر یک امر طبیعی است، یادآور شد: همه‎ی اعضای شورا با تمام اختلاف نظرها و گرایش سیاسی به دنبال مطالبات مردم هستند.

پورشعبان افزود: در شاخص های توسعه پایدار شهری بومی سازی باید مورد توجه قرار بگیرد زیرا هر شهر ویژگی های خاصی دارد و موقعیت جغرافیایی استان ها با یکدیگر تفاوت دارد و از سوی دیگر میزان امکانات و ابزار ها نیز در پیشبرد امور مهم است.

وی از انجام برخی امور زیربنایی و اصلاح ساختار سازمانی شهرداری اشاره کرد و افزود: اتاق فکری با استفاده از پتانسیل نخبگان بومی شهرستان تشکیل شده تا با کمک افراد بومی و ایده های جدید در راستای توسعه پایدار شهری حرکت کنیم.

شهردار انزلی تسریع در کار ارباب رجوع را موضوع مهمی ذکر کرد و گفت: در همین راستا ساختار سازمانی شهرداری تغییر کرده است.

پورشعبان افزود: بندرانزلی در حوزه پدافند غیر عامل و جی آی اس استان به عنوان پایلوت معرفی شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به هزینه ده میلیارد تومانی برای بازگشایی پل «ولایت دو» اشاره کرد و گفت: با توجه به برنامه ریزی انجام شده به دنبال پیاده راه سازی خیابان سپه بوده تا بزرگترین پیاده راه شهرستان را با ۷ هزار متر مربع کف پوش کنیم.

شهردار انزلی اظهار کرد: حضور بخش خصوصی برای ساخت پارکینگ طبقاتی در دستور کار است و امتیازاتی به کسی که برای ما این کار انجام دهد در نظر میگیریم و این پیشنهاد را به شورا هم فرستادم.

پورشعبان به هزینه بیش از سه میلیارد تومانی برای آسفالت اشاره کرد و گفت: در زمینه مباحث فرهنگی نیز جشنواره لاله های تالابی، جشن ۲۵ سالگی خانه قرآن و بزرگداشت آیت الله خائفی در برنامه هاست.

وی بر ضرورت انتقاد پذیری مدیران تاکید کرد و افزود: هر مدیری که انتقاد پذیر است ظرفیت بالایی دارد اما نباید در انتقادات به بی راهه برویم.

شهرداری انزلی از ساخت المان شهدای گمنام این شهر خبر داد و گفت: در صورت پایدار شدن وضع هوا طی روزهای آتی روند ساخت آن به اتمام می رسد و فقط نور پردازی باقی می ماند.

Share