واکنش عباسی به انصراف احمدی‌نژاد از کاندیداتوری: چاره‌ای جز تمکین کردن نداشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، عباسی گفت: آقای احمدی‌نژاد چاره‌ای جز تمکین کردن به توصیه رهبری نداشت. اگر تفکری غیر از این داشت با رهبری مشورت نمی‌کردد. یکی از دلایلی که احمدی‌نژاد خدمت رهبری رسید و از ایشان مشورت خواست نیز این بود که نظر رهبری را در زمینه آمدن و نیامدش جویا شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از خبرآنلاین، اسدالله عباسی، عضو فراکسیون ولایت مجلس شورای اسلامی با اشاره به توصیه مقام معظم رهبری به رییس دولت سابق برای عدم کاندیداتوری در انتخابات سال آینده به منظور جلوگیری از دوقطبی شدن فضای سیاسی کشور و تمکین احمدی‌نژاد به این توصیه گفت: آقای احمدی‌نژاد چاره‌ای جز تمکین کردن به توصیه رهبری نداشت. اگر تفکری غیر از این داشت با رهبری مشورت نمی‌کردد. یکی از دلایلی که احمدی‌نژاد خدمت رهبری رسید و از ایشان مشورت خواست نیز این بود که نظر رهبری را در زمینه آمدن و نیامدش جویا شود.abbasi_2016-06-16_11-51-09

وی اظهار داشت:احمدی نژاد قبل از این نیز اعلام نکرده بود که می‌آید یا نمی‌آید. قصدش این بود که کارش را بعد از مشورت با رهبری شروع کند که رهبری صلاح نداستند.

وزیر دولت احمدی نژاد بیان کرد: تشخیص رهبری این بود که احتمال این وجود دارد که دشمنان و برخی افراد در داخل با ورود احمدی نژاد به انتخابات فضا را دوقطبی کنند نه اینکه احمدی نژاد خودش شخصا باعث دوقطبی شدن این فضا شود.

وی تاکید کرد: عده ای به دنبال این فرصت بودند و فالگوش ایستاده بودند که اتفاقی بیفتد و حرکتی شود و بعد کشور ما را به سمت دوقطبی شدن شکاف و تفرقه و تشدد آراء پیش ببرند که رهبری به موقع در اینجا ورود پیدا کردند و این باعث می شود که در آینده انتخابات ما به صورت دقیق و درست برگزار شود.

tel final1

Share