دفاع قاطع فرمانده پدافند هوایی از مواضع شجاعانه روحانی و ظریف در نیویورک/سخنرانی شجاعانه رئیس‌جمهور در سازمان ملل بیانگر خردگرایی ایرانی و اقتدار نظام مقدس اسلامی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) ارتش جمهوری اسلامی مواضع شجاعانه حسن روحانی و محمد جواد ظریف در نیویورک را ستود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ایسنا، امیر فرزاد اسماعیلی در آیین گردهمایی پیشکسوتان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس سمنان اظهار کرد: سخنرانی شجاعانه رئیس‌جمهور در سازمان ملل بیانگر خردگرایی ایرانی و اقتدار نظام مقدس اسلامی است.esmaeili

وی ادامه داد: در مواضع شجاعانه دکتر روحانی همه معیارهای پای‌بندی به مبانی و ارزش‌های انقلاب اسلامی متجلی بود.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) ارتش جمهوری اسلامی از پای‌بندی به مبانی و ارزش‌های انقلاب اسلامی به عنوان یکی از معیارهای انقلابی بودن از منظر رهبری معظم انقلاب نام برد و گفت: مواضع رئیس‌جمهور و زیر خارجه کشورمان  از این معیار برخوردار بودند و جای تقدیر دارد.

وی از هدف‌گیری برای تحقق آرمان‌ها به عنوان یک معیار دیگر انقلابی بودن یاد کرد و افزود: باید برای تحقق این آرمان‌ها از همت بلند برخوردار باشیم.

وی با بیان اینکه اقتدار دفاعی و نظامی امروز ایران از دفاع‌مقدس الگوبرداری شد تصریح کرد: این الگوبرداری سبب شد که کشور ما که در آغاز جنگ برای سیم‌خاردار هم نیازمند دیگر کشورها بود امروز در لبه تیز پیشرفت‌های علمی و نظامی جهان باشد.

اسماعیلی با بیان اینکه ایران امروز از اقتدار سیاسی برخوردار است تصریح کرد: همین‌که قدرت‌های جهانی تلاش می‌کنند که ما را منزوی کنند یعنی اینکه جمهوری اسلامی نه تنها منزوی نیست بلکه یکی از قدرت‌های نظامی و سیاسی منطقه است.

وی با اشاره به مذاکرات موفق ایران با ۵+۱ و دستاوردهای برجام اضافه کرد: یکی از نشانه‌های قدرت و اقتدار ما این بود که رو در روی شش قدرت جهانی ایستادیم و مقتدرانه مذاکره و چانه زنی سیاسی کردیم.

وی با بیان اینکه قدرت نظامی و سیاسی ایران همچنان ادامه دارد گفت: سخنان ظریف در نیویورک بیادماندنی و نشانه اقتدار سیاسی کشور ما است. سخنان مقتدرانه دکتر ظریف نشانه اقتدار خون شهدا و خانواده‌های معظم شهدا است.

اسماعیلی با بیان اینکه ایران امروز علاوه بر اقتدار نظامی و سیاسی از اقتدار اجتماعی نیز برخوردار است خاطرنشان کرد: این اقتدار در انتخابات به خوبی نمایان است.

tel final1

Share