قدرت سپاه سیال و روزافزون است/ساخت انواع سازه‌های دفاعی در دستور کار سپاه قرار دارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در افزایش قدرت دفاعی بازدارندگی در عرصه‌های موشکی، دریایی، زمینی و پهپاد و شناوری توقف وجود ندارد و قدرت سپاه سیال و روزافزون است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از تسنیم ،سردار حسین سلامی در آئین الحاق شناور تندروی برد بلند شهید ناظری به ناوگان نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه این شناور دارای ظرفیت و قابلیت بالایی است، اظهار داشت: شناور یادشده با برد دریانوردی ۱۰ هزار کیلومتر توسط محققان و متخصصان ایرانی طراحی و ساخته شده و از قابلیت بالایی در عرصه دفاع و بازدارندگی برخوردار است.salami4000233_PhotoA

وی با ابراز اینکه سپاه پاسداران در حال افزایش قدرت دفاعی در عرصه‌های مختلف است، افزود: در افزایش قدرت دفاعی بازدارندگی در عرصه‌های موشکی، دریایی، زمینی، پهپاد و شناوری توقف وجود ندارد و قدرت سپاه سیال و روزافزون است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران از الحاق شناورهای جدید به ناوگان نیروی دریایی سپاه خبر داد و گفت: ورود شناورهای پیشرفته به ناوگان نیروی دریایی سپاه با قابلیت بالا را در آینده شاهد خواهیم بود و این روند همچنان ادامه دارد.

سردار سلامی با اعلام اینکه ورود شناور بالگردبر به ناوگان نیروی دریایی سپاه تحول جدیدی در این نیرو ایجاد کرد، گفت: این شناور وارد حوزه عملیاتی نیروی دریایی سپاه شده و قدرت تراز اقتدار دریایی این نیرو را ۱۰ هزار کیلومتر گسترش داده است.

وی با اشاره به اینکه قدرت نیروی دریایی سپاه افزایش یافته است، یادآور شد: امروز میدان‌های دفاع و نبرد علیه مسلمانان به اقصی نقاط جهان گسترش یافته و جهاد کبیر و استمرار این جهاد تا فتح آخرین سنگرهای مهم و کلیدی ادامه می‌یابد.

جانشین  فرمانده کل سپاه پاسداران با اظهار اینکه ایران همه استعدادها را برای افزایش توان خود به‌کار می‌گیرد، اضافه کرد: ساخت انواع سازه‌های دفاعی در دستور کار سپاه قرار دارد که امروز شاهد به آب‌اندازی شناوری با قابلیت بالا در بوشهر هستیم که قدرت دفاعی ما را متحول کرده است.

وی با اعلام «در سواحل خلیج فارس از اقتدار دریایی ایران دفاع می‌کنیم»، تأکید کرد: نیروی دریایی سپاه، تجلی اراده ملت بزرگ ایران برای دفاع از ارزش‌های اسلامی است و در افزایش قدرت دفاعی و بازدارندگی هرگز متوقف نمی‌شویم.

tel final1

Share