«یاوران ولایت، مدافعان حرم» شعار کاروان پیاده گیلانی به مرقد امام (ره) است/۳۱۳ زائر گیلانی به سوی حرم مطهر امام (ره) در حال حرکت هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان گفت: بیست و پنجمین کاروان پیاده مردم گیلان با شعار «یاوران ولایت، مدافعان حرم» با حضور ۳۱۳ زائر گیلانی به سوی حرم مطهر امام (ره) در حال حرکت است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ایسنا ،عباس بایرامی با بیان اینکه بیست و پنجمین کاروان پیاده مردم گیلان با شعار «یاوران ولایت، مدافعان حرم» با حضور ۳۱۳ زائر گیلانی به سوی حرم مطهر امام (ره) در حال حرکت است گفت: کاروان مذکور در بیش از ۱۰ منزلگاه توقف خواهند کرد.۲۰۱۵۰۵۲۳۲۲۲۱۰۱_bairami

وی با بیان اینکه کاروان در شهرهای مختلف مورد استقبال مردم قرار خواهند گرفت یادآور شد: اجرای برنامه های فرهنگی در طول مسیر از برنامه های مهم کاروان مذکور است.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان کم سن ترین عضو این کاروان را جوان ۱۸ ساله و مسن ترن عضو این کاروان را حاج جوشن با ۸۳ سال سن عنوان کرد و افزود: حاج جوشن همراه همیشگی این کاروان است.

بایرامی با بیان اینکه مراسم سالروز ارتحال امام (ره) فرصتی برای تبیین اندیشه‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی است افزود: نیاز است نامگذاری امسال در برنامه‌های مذکور برجسته شود و طبق آن بتوانیم راهبردهای نظام اسلامی را در دیدگاه امام (ره) دنبال کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: کاروان پیاده حضرت امام (ره) ظهر روز ۱۳ خرداد در مسجد بلال صداوسیما در تهران ویژه برنامه ای را دنبال خواهد کرد و عصر روز ۱۳ در ویژه برنامه بیت امام (ره) در حسینیه شرکت خواهند کرد.

tel final1

Share