رای به لاریجانی بیانگر استقلال مجلس دهم بود/خدمت به ملت دعوا ندارد و نباید جناح‌ها در مجلس اختلاف پیدا کنند/تندروی‌های سابق دیگر در مجلس وجود ندارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،منتخب اصولگرایان در مجلس دهم گفت: اکثریت منتخبان مجلس دهم آقای لاریجانی را انتخاب کردند،این نشان داد که مجلس هنوز استقلال خود را دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،به نقل از تسنیم ،منتخب اصولگرایان در مجلس دهم گفت: اکثریت منتخبان مجلس دهم آقای لاریجانی را انتخاب کردند،این نشان داد که مجلس هنوز استقلال خود را دارد.
delkhoosh_0600 (6)سیدکاظم دلخوش منتخب مردم صومعه‌سرا در مجلس دهم شورای اسلامی درباره تعامل جناح ها در مجلس آتی، گفت: تندروی‌های سابق دیگر در مجلس وجود ندارد و ملت هم از این‌گونه جنجال‌ها و اختلافات خسته شده‌اند، بنابراین براساس پیام رهبر معظم انقلاب به منتخبان مجلس دهم، باید منش تعاملی و تفاهمی در مجلس آینده صورت پذیرد.

وی در همین زمینه تاکید کرد: خدمت به ملت دعوا ندارد و نباید جناح‌ها در مجلس دهم اختلاف پیدا کنند، البته آرایش این مجلس با حضور چند جناح بسیار خوب است و امیدواریم با همفکری و تعامل مناسب در جهت خدمت‌گذاری به مردم عزیزمان گام برداریم.

منتخب اصولگرایان در مجلس دهم با اشاره به انتخاب رئیس و هیئت‌رئیسه مجلس تصریح کرد: هر کدام از منتخبان براساس دیدگاه خود به رئیس مجلس رای دادند و اکثریت آقای لاریجانی را انتخاب کردند، این نشان داد که مجلس هنوز استقلال خود را دارد.

دلخوش در پاسخ به این پرسش که آیا مجلس دهم درمقابل زیاده‌خواهی‌های آمریکای‌ها ایستادگی می‌کند، اظهار داشت: ذات و خصلت دولت آمریکا از قبل دشمنی با جمهوری اسلامی ایران بوده که در همه دوره‌ها و این مجلس با هوشیاری کامل در مقابل استکبار ایستادگی کرده و منافع ملی خود را حفظ خواهیم کرد. این را بدانید اگر مسئولین نظام در حفظ حقوق ملت قصور نکنند مردم هم اعتمادشان به آنها بیشتر می‌شود.

tel final1

Share