دریای توفانی در انزلی جان نوجوان ۱۶ ساله را گرفت/ با توجه به عدم پرداخت حقوق معوقه، منجیان غریق حاضر به کار نشدند/نجات جان ۳۸۰ نفر در سال گذشته

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا نوجوان ۱۶ ساله اهل زنجان ساعت دو بعد از ظهر جمعه ۲۸ خرداد در بندرانزلی هنگام شنا در دریای توفانی جان خود را از دست داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا نوجوان ۱۶ ساله اهل زنجان ساعت دو بعد از ظهر جمعه ۲۸ خرداد در بندرانزلی هنگام شنا در دریای توفانی جان خود را از دست داد.DSC_1325
این نوجوان زنجانی که همراه خانواده اش برای گردش به انزلی آمده بود با وجود مواج بودن دریا و افراشته بودن پرچم سیاه خطر ، برای شنا در نزدیکی موج شکن شرقی انزلی در خیابان اطباء به آب زد.
با توجه به توفانی بودن دریا گروه های گشت قادر به جست و جو برای یافتن جسد این نوجوان نبودند.
روابط عمومی هیات نجات غریق گیلان در مصاحبه با ایرنا گفت : امسال تاکنون تنها دو طرح یکی ساحل قو و یکی منطقه آزاد گشایش یافته است .
صادق صیاد اظهار کرد : سایر طرح های شنا از ابتدای تابستان گشایش می یابند .
وی علت عدم استقرار ناجی در نقاط خطر افرین را عدم پرداخت حقوق سال گذشته ناجیان عنوان کرد.
صیاد تصریح کرد : پارسال در این نقطه دو ناجی حضور داشت ولی متاسفانه با توجه به عدم پرداخت حقوق معوقه ، ناجیان حاضر به کار نشدند.
وی خاطرنشان کرد : ۱۸۸ نفر از ناجیانی که پارسال در نقاط خطرافرین فعالیت کرده بودند فقط یک سوم حقوقشان را دریافت کردند و به همین دلیل امسال هنوز هیچ کس حاضر به کار نشده است.
مسئول روابط عمومی هیات نجات غریق گیلان یاداور شد: پارسال ناجیان مستقر در نقاط خطرآفرین جان ۳۸۰ نفر را نجات دادند.
نیروی انتظامی شهرستان بندرانزلی غرق شدن این فرد را تائید کرد.
شهرستان انزلی واقع در کرانه جنوبی دریای خزر و غرب گیلان از مراکز مهم گردشگری شمال کشور است و تابستان هرسال صدها هزار نفر برای شنا به این منطقه سفر می کنند.

tel final1

Share