انعقاد تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه گیلان و شرکت مخابرات استان/پروژه WIFI آشنای اول در مجتمع دانشگاه گیلان افتتاح شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،رئیس دانشگاه گیلان و مدیران دانشکده فنی در نشستی با مدیرعامل شرکت مخابرات استان و مدیران این شرکت، ضمن بررسی نحوه تعامل میان دانشگاه و مخابرات، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا،رئیس دانشگاه گیلان و مدیران دانشکده فنی در نشستی با مدیرعامل شرکت مخابرات استان و مدیران این شرکت، ضمن بررسی نحوه تعامل میان دانشگاه و مخابرات، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.photo_2016-05-30_21-05-02
در این دیدار دکتر احمد رضی رئیس دانشگاه گیلان ضمن خوش آمد به مهمانان از خضردوست مدیر عامل شرکت مخابرات استان به دلیل تعامل سازنده با دانشگاه تشکر کرد.

دکتر رضی در ادامه با اشاره به نگاه ویژه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به دانشگاه ها، استفاده از ظرفیت دانشگاه ها را برای همه دستگاه ها مفید و ضروری خواند. ایشان با اشاره به نقش دانشگاه در شناسایی مسائل سازمان های استان در قالب طرح های تحقیقاتی و پایان نامه های تحصیلات تکمیلی برای کمک به شرکت مخابرات استان در مواجهه با چالش های پیش رو اعلام آمادگی کرد.

دکتر رضی در پایان با اشاره به اهمیت ویژه اتصال به شبکه علمی کشور، خواهان توجه و اهتمام ویژه شرکت مخابرات به این مسئله شد.

رضا خضر دوست مدیرعامل شرکت مخابرات استان در این دیدار با ابراز خرسندی از حضور در دانشگاه گیلان، ارائه محصول با کیفیت را جهت جلب رضایت اساتید، دانشجویان و کارمندان دانشگاه ضروری خواند و از ایجاد دو سایت ۳G برای دانشگاه گیلان جهت پوشش کامل اینترنت تلفن همراه خبر داد. ایشان با تأکید بر خدمات رسانی مطلوب به دانشگاهیان، نگاه مخابرات به دانشگاه را نگاهی ویژه همراه با تعامل و همکاری دانست.
شایان ذکر است در پایان نشست و پس از امضای تفاهم نامه همکاری، طرفین با حضور در محوطه دانشگاه پروژه wifi دانشگاه گیلان رphoto_2016-05-30_21-01-30ا افتتاح کردند.

پروژه WIFI آشنای اول در مجتمع دانشگاه گیلان افتتاح شد

پروژه WIFI دانشگاه گیلان با حضور رئیس دانشگاه گیلان و مدیرعامل شرکت مخابرات استان افتتاح شد.
دانشگاهیان جهت استفاده از اینترنت آشنای اول شرکت مخابرات استان در محیط باز محوطه مجتمع اصلی دانشگاه و خوابگاه های پسران، ابتدا در بخش اتصال wifi تلفن همراه یا لپ تاپ خود دسترسی به نقطه دسترسی ASHENAYE AVAL UG را فعال نمایند. تا پایان هفته شما یک نام کاربری و یک رمز عبور از طریق پیامک دریافت خواهید کرد. با استفاده از این اطلاعات، وارد سیستم شده و می توانید از خدمات آشنای اول استفاده کنید. ضمناً تمام افرادی که از خدمات ADSL شرکت مخابرات در منزل استفاده می کنند هم می توانند با همان نام کاربری و رمز عبور از خدمات این شرکت بهره مند شوند.

tel final1

Share