گردهمایی نمایندگان ادوار آستارا در مجلس/برای توسعه آستارا باید از خود بگذریم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا نماینده دوره هشتم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: برای توسعه و آبادانی شهرمان باید دست به دست یکدیگر دهیم و از خودگذشتگی داشته باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فارس , همزمان با مبعث پیامبر مهربانی(ص) مراسم گردهمایی نمایندگان ادوار مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی امروز با حضور اسماعیل آهنی «نماینده دوره دوم»، حسن زحمتکش «نماینده دوره ششم»، فرهاد دلق‌پوش «نماینده دوره هشتم»، صفر نعیمی «نماینده دوره نهم و فعلی» و ولی داداشی «منتخب مردم در مجلس دهم» در محل هتل جهانگردی بندر آستارا برگزار شد.۱۳۹۵۰۲۱۶۰۰۰۳۲۶_PhotoA

شاپور مرحبا نماینده ادوار چهارم، پنجم و هفتم مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی از غایبان مراسم مذکور بود، همچنین در این مراسم یاد مرحوم فرض‌پور نماینده ادوار نخست و سوم نماینده آستارا در مجلس شورای اسلامی گرامی داشته شد.

در این مراسم منتخب مردم آستارا در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: هدف از گردهمایی نمایندگان ادوار گذشته و فعلی آستارا، نشان دادن اتحاد، دوستی و همدلی مسؤولان بلندپایه این شهر برای توسعه آن است.

ولی داداشی با تأکید بر اینکه این اتحاد، انسجام و حسن ظن پیش آمده بین نمایندگان ادوار مختلف آستارا همواره پایدار بماند، بیان کرد: بنده دست دوستی و صمیمیت به طرف تمام نمایندگان ادوار گذشته آستارا دراز می‌کنم و امیدوارم دست مرا بگیرند و برای آبادانی هر چه بیشتر شهر با هم تلاش کنیم.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم «محمد فرض‌پور‌ماچیانی» نماینده ادوار نخست و دوم آستارا در مجلس شورای اسلامی، گفت: از شاپور مرحبا نماینده ادوار چهارم، پنجم و هفتم آستارا نیز دعوت به عمل آمده بود اما حضور نیافت.

در ادامه این مراسم نماینده مردم آستارا در دومین دوره مجلس شورای اسلامی با اعلام همکاری خود با منتخب مجلس دهم، بیان داشت: تمام تجارب خود در زمینه‌های مختلف را به منتخب مجلس دهم منتقل خواهم کرد.

اسماعیل آهنی با اشاره به اینکه این جمع به عنوان شهروندان دلسوز در کنار منتخب جدید مردم آستارا خواهند بود، خطاب به داداشی، گفت: شما اکنون نماینده تمام مردم آستارا هستید، چه آنهایی که به شما رأی داده و چه کسانی که رأی نداده‌اند؛ در هر کاری توکل بر خداوند را از یاد نبرید و تنها با توجه به رضایت خالق برای مخلوق گام بردارید.

* استحکام وحدت نمایندگان آستارا برای توسعه شهرستان

در ادامه نماینده مردم آستارا در مجلس ششم نیز با ابراز خرسندی از تشکیل جلسه گردهمایی نمایندگان ادوار گذشته مجلس، اظهار کرد: امروز پس از سال‌ها وحدت و همدلی را در بین نمایندگان ادوار گذشته آستارا می‌ببینم و جای خرسندی است.

حسن زحمتکش، با گله‌مندی از عدم حضور شاپور مرحبا در مراسم مذکور، گفت: بنده مطمئن هستم اگر امروز مرحوم فرض‌پور در قید حیات بود در این جمع حضور پیدا می‌کرد.

وی نماینده بودن را یک مسؤولیت بسیار سنگین خواند و تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم در کنار یکدیگر قدری از سنگینی مسئولیت منتخب آستار را به‌عهده بگیریم.

* برای توسعه آستارا باید از خود بگذریم

نماینده دوره هشتم آستارا در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: برای توسعه و آبادانی شهرمان باید دست به دست یکدیگر دهیم و از خودگذشتگی داشته باشیم.

فرهاد دلق‌پوش گفت: این حرکت نباید تنها شعاری و نمادین باشد، بلکه در اقدام و عمل نیز باید با صداقت نشان داده شود.

وی با بیان اینکه باید شرایطی ایجاد شود که با مشارکت نمایندگان ادوار مختلف، آستار توسعه چشمگیر یابد، افزود: شرایط به گونه‌ای باشد که مردم به داشتن چنین مسؤولان دلسوزی افتخار کنند.

نماینده فعلی و دوره نهم مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی نیز با قدردانی از مردم این شهرستان به دلیل حضور آگاهانه در پای صندوق‌های رأی، گفت: بنده دست تمام نمایندگان ادوار گذشته را می‌بوسم و این اقدام آقای داداشی را بسیار قابل تحسین می‌دانم.

صفر نعیمی‌رز افزود: دغدغه مردم رفع معضل بیکاری و ایجاد اشتغال پایدار است که امیدواریم با تدبیر شایسته‌ای این معضل ریشه‌کن شود.

به گزارش فارس، شاپور مرحبا نماینده سه دوره مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی که در مراسم مذکور غایب بود؛ وی در گفت‌وگوی تلفنی با خبرنگار فارس در آستارا برگزاری چنین مراسم‌هایی را تشریفاتی خواند.

وی اظهار کرد: برای تمام نمایندگان ادوار گذشته آستارا آرزوی موفقیت دارم و دعاگو هستم.

از جمع نمایندگان ادوار گذشته آستارا، فرهاد دلق‌پوش، شاپور مرحبا و صفر نعیمی‌رز نیز قصد حضور به عنوان نامزد در انتخابات دوره دهم را داشتند که صلاحیت آنها از سوی شورای نگهبان مورد قبول واقع نشد.

tel final1

Share