چگونه بانک ها ۱۰ میلیون وام ازدواج برای جوانان کشور ندارند/به جوانان شهرمان بها بدهیم

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا حجت الاسلام محمد حسن صفوی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه فومن با اشاره به روز جوان گفت: چگونه بانک‌ها وامهای میلیاردی را بدون ضمانت پرداخت می کنند ولی برای ازدواج جوانان ۱۰ میلیون وام کمک ازدواج ندارند!

 

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا امام جمعه فومن ضمن اشاره به دیدار رهبر انقلاب با جوانان گفت: رهبر انقلاب از جوانان خواستند تا ایمان به خدا داشته و با قدرت ایمان بر طاغوتیان و امریکا بتازند.safavi

به گزارش خبرنگار دیارمیرزا از فومن, صفوی تاکید کرد: وظیفه جوانان نخبه روشنگری است زیرا اگر روشنگری باشد از تهدیدات ترسی نیست.

امام جمعه فومن با اشاره به جنایات داعش و اسرائیل گفت: کاری که داعش می کند و بچه ها را جلوی چشم پدر و مادر به آتش می کشد و بعد پدر و مادر را می سوزاند کمتر از ظلمی که در حق شهیدان کربلا شد نیست.

صفوی تصریح کرد؛ اینها مسلمانان را می کشند و بعد الله اکبر می گویند و این جنایات روی اسلام را سیاه می کند.

امام جمعه فومن به روز سربازان گمنام اشاره و گفت: اینها مرزبانان دریا, آسمان و زمین هستند ولی مظلومند زیرا به دلایلی نمی توانند گزارش کار دهند.

وی تاکید کرد: وزارت اطلاعات در شناسایی مفاسد کمک می کند بعد چگونه بانک ها ۱۰ میلیون وام ازدواج برای جوانان کشور ندارد در حالی که برخی ها میلیاردی پول را از کشور خارج می کنند. یک جوان برای دریافت وام ازدواج آنقدر باید دوندگی کند و دنبال چک و ضامن و سفته باشد که در آخر پشیمان از گرفتن وام شود .

وی با بیان اینکه فتح خرمشهر را جوانان رقم زدند گفت: شما پدر شهیدان تسلیمی و خدمتگزار که در جمع ما هستید, فرزندانتان مگر چند سال داشتند که برای دفاع از کشور و انقلاب به شهادت رسیدند.

صفوی تاکید کرد:به جوانان شهرمان بها بدهیم زیرا اینها افتخار آفرینند.

وی افزود: امروز با حضور حزب الله با تمام سرمایه گذاری که اسرائیل کرده نتوانسته در مقابل عزت مندی و مقاومت جوانان بایستد.

امام جمعه فومن تصریح کرد: تا قبل تولد جمهوری اسلامی, اسرائیل سیر صعودی داشت ولی اکنون سیر نزولی را طی می کند.

حجت الاسلام صفوی در ادامه خبر از حضور یک هیئت عالی رتبه از فومن در مراسم آیت الله بهجت در قم خبرداد.

وی به روز مستضعفان اشاره کرد و گفت: خدا کند سفره ای بی نان نباشد و فقیری نداشته باشیم.

امام جمعه فومن با تاکید بر ضرورت ساخت مصلی در فومن گفت: واقعا نیاز به مصلا در این شهر داریم زیرا در مراسم ایت الله بهجت در هفته گذشته دیدیم که شهر چگونه قفل و بسته شد. این در حالی است که با ساخت مصلا ما دیگر شاهد بسته شدن خیابانهای شهر نخواهیم شد.

وی از کمک‌های خیرانبرای ساخت مصلا خبر داد و گفت:  ۲ هزار متر سنگ مرمر مصلی را از یک عزیز خیر فومنی در قم دریافت کردیم ولی بازاریان و تجار این شهر به ما کمک نکردند و من امیدوارم که کمک کنند.

tel final1

Share