پورغلامی پشت مجید جلالی را خالی نکرد/سایپا بدون سرمربی ماند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،روز گذشته مدیران باشگاه سایپا تصمیم گرفتند به شکلی عجیب سرمربی تیم خود را برکنار کنند. مجید جلالی که به محل باشگاه رفته بود، توسط نگهبان مجموعه متوجه شد که حق ورود به باشگاه را ندارد! او با هماهنگی اعضای هیات مدیره توانست وارد باشگاه شود اما وقتی داخل باشگاه رفت، به او خبر دادند که دیگر سرمربی سایپا نیست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،به نقل از خبرانلاین ،فرهاد پورغلامی سرمربیگری سایپا را قبول نکرد.

img_39191روز گذشته مدیران باشگاه سایپا تصمیم گرفتند به شکلی عجیب سرمربی تیم خود را برکنار کنند. مجید جلالی که به محل باشگاه رفته بود، توسط نگهبان مجموعه متوجه شد که حق ورود به باشگاه را ندارد! او با هماهنگی اعضای هیات مدیره توانست وارد باشگاه شود اما وقتی داخل باشگاه رفت، به او خبر دادند که دیگر سرمربی سایپا نیست.
پس از این اتفاق اعلام شد که فرهاد پور غلامی سرمربی سایپا شده اما ظاهرا با خود پورغلامی برای این اتفاق هماهنگی انجام نشده بود. پورغلامی امروز استعفای خود را به مدیران باشگاه سایپا داد تا وارد بازی سایپا و مجید جلالی نشود. او معتقد است که برکناری مجید جلالی می توانست محترمانه انجام شود و به همین دلیل تصمیم گرفته سرمربیگری سایپا آن هم برای دو هفته پایانی لیگ را قبول نکند.

tel final1

Share