هشت میلیارد ریال به تیم‌های فوتبال گیلان کمک شد/دلیل سقوط یک تیم به دسته پایین تر به اداره کل ورزش و جوانان بر نمی‌گردد/وقتی اطلاع ندارید اظهار نظر نکنید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان گیلان گفت: اگردلیل سقوط یک تیم به دسته پایین تر به اداره کل بر می‌گشت پس چرا در انتخاب مدیرعامل، کادرفنی و بازیکنان ما هیچ جایگاهی نداریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از برنا , مسعود رهنما، مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان گیلان در شورای آسیبهای اجتماعی استان که به ریاست دکتر نجفی، استاندار گیلان برگزارشد گفت: به رغم اینکه  هزینه دولتی برای تیمهای حرفه ای غیر قانونی است تاکنون  ۸ میلیارد ریال اعتبار با مساعدت استاندارگیلان وصنایع استان به  تیمهای فوتبال استان کمک شد.rahnama_9399

وی بااشاره به ضعف اطلاع رسانی درخصوص کمکهای انجام شده به باشگاههای فوتبال گفت: به غیراز این کمکهای مالی، ما از نظرسخت افزاری نیز کمهای شایان توجهی به تیمهای فوتبال استان کرده ایم که قانونا برای در اختیار قرار دادن آنها به ورزش حرفه ای باید هزینه دریافت می کردیم.

مدیرکل ورزش وجوانان گیلان با انتقاد از رسانه ملی استانی گفت: نوع سوال پیامکی که دیشب در برنامه با ورزش سیمای مرکز گیلان مطرح شد اصلا صحیح نبود چراکه وظیفه اداره کل ورزش وجوانان گیلان نظارت برتیمها وهیات‌های ورزشی است نه دخالت در بحث فنی و اجرایی.

رهنما افزود: اگردلیل  سقوط یک تیم به دسته پایین تر به اداره کل بر می‌گشت پس چرا در انتخاب مدیرعامل، کادرفنی وبازیکنان ما هیچ جایگاهی نداریم.

وی با اشاره به فساد در برخی تیمهای فوتبال گیلان گفت: مستنداتی وجود دارد که یک کمک مربی ۸۰ درصد قرار داد خود را در این فصل دریافت کرده اما بازیکنی که در زمین ونتیجه تاثیر گذار است، تاکنون ۲۰ درصد گرفته و محتاج مابقی مطالباتش است.

وی از برخی مسولان و عوامل باشگاهها خواست وقتی اطلاعی از نوع وظیفه اداره کل ورزش و هیات فوتبال ندارند اظهار نظر نکنند و موجب تشویش افکار عمومی نشوند.

tel final1

Share