مینو خالقی نیامد، عارف جلسه را ترک کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا , محمدرضا عارف، گزینه اصلی اصلاح طلبان برای ریاست مجلس که از ساعت ۹ صبح امروز در همایش فرآیند قانونگذاری الزمات و راهکار‌ها حضور یافته بود، پس از اعلام آنتراکت در ساعت ۱۱ صبح محل برگزاری این همایش را ترک کرد و در نوبت دوم این نشست حاضر نشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ایلنا , محمدرضا عارف، گزینه اصلی اصلاح طلبان برای ریاست مجلس که از ساعت ۹ صبح امروز در همایش فرآیند قانونگذاری الزمات و راهکار‌ها حضور یافته بود، پس از اعلام آنتراکت در ساعت ۱۱ صبح محل برگزاری این همایش را ترک کرد و در نوبت دوم این نشست حاضر نشد.محمدرضا+عارف

به نظر می‌رسد، با توجه به اینکه امروز بعدازظهر قرار است همایش فراکسیون امید در پاستور برگزار شود، علت ترک این همایش ازسوی عارف، حضور در همایش اصلاح‌طلبان باشد.

همچنین محمدرضا تابش که در روزهای گذشته معمولا به عنوان سخنگوی تشکیلات اصلاح طلبان و فراکسیون امید عمل کرده نیز همچون سرلیست اصلاح طلبان تهران، پس از آغاز به کار مجدد همایش، در سالن حاضر نشد.

در نوبت دوم همایش امروز و در غیاب عارف، کاظم جلالی که از او به عنوان یکی از نزدیک‌ترین نمایندگان به علی لاریجانی یاد می‌شود، حاضر شد و دقایقی را به صحبت با برخی از نمایندگان پرداخت.

به گزارش ایلنا، همایش فرآیند قانونگذاری، الزمات و راهکار‌ها از صبح امروز، به دعوت علی لاریجانی و با حضور تمامی منتخبان مجلس دهم درحالی آغاز به کار کرد که در دقایق ابتدایی این همایش، اکثر صندلی‌های صحن مجلس قدیم خالی بود و در ادامه آهسته آهسته نمایندگان منتخب در همایش حاضر شدند.

تا این لحظه هفده نفر از بانوان منتخب در مجس دهم در همایش فرآیند قانونگذاری، الزمات و راهکار‌ها حضور یافته و مینو خالقی، نماینده منتخب مردم اصفهان، تنها نماینده زن منتخب در مجلس دهم است که در این همایش حضور ندارد.

tel final1

Share