دستگیری ۴ تن از عاملان هتک حیثیت در تلگرام/سارقان منازل مسکونی در بندرانزلی دستگیر شدند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان گیلان از دستگیری عاملان هتک حیثیت تلگرامی، در شهرستان رشت، آستارا و رودبار خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان گیلان از دستگیری عاملان هتک حیثیت تلگرامی، در شهرستان رشت، آستارا و رودبار خبرداد.

۲۳۲۳سرهنگ “محمدخانی” رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان گیلان در مصاحبه با پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر گفت: در پی ارجاع چند فقره پرونده از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت و آستارا به دادخواهی تعدادی از شهروندان گیلانی مبنی بر هتک حیثیت آنان در تلگرام، موضوع به صورت ویژه در دستورکار پلیس فتا قرار گرفت.

وی افزود: با پی جویی های فنی و پلیسی، ۴ تن از عاملان هتک حیثیت شهروندان گیلانی در تلگرام شناسایی با هماهنگی مقام قضایی در رشت، آستارا و رودبار دستگیر شدند .

سرهنگ محمدخانی اظهار داشت: با توجه به ادله دیجیتال کشف شده، متهمان که دو مرد ۳۱  و ۲۶ ساله اهل و ساکن آستارا ، یک مرد ۲۴ ساله اهل و ساکن رودبار  و یک زن ۳۴ ساله اهل و ساکن رشت بودند، به بزه انتسابی خود و اینکه با نسبت دادن اعمال خلاف حقیقت و انتشار مطالب موهن علیه شکات در تلگرام قصد بدنام کردن آنها را داشتند اعتراف و انگیزه خود را از این کار انتقامجویی و تسویه حساب شخصی عنوان کردند که جهت سیر مراحل قانونی تحویل دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت و آستارا شدند .

رئیس پلیس فتای استان گیلان در پایان از شهروندان خواست، در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی یا پیام رسان های موبایلی مراتب را از طریق نشانی پلیس فتا به آدرس www.Cyberpolice.irیا ایمیل این پلیس به آدرسGfata@police.irگزارش نمایند.

سارقان منازل مسکونی در “بندرانزلی” دستگیر شدند
فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی از شناسایی و دستگیری ۲سارق سابقه دار منزل با ۵ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ”هرمز عشقی”در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از منازل مسکونی در شهر بندرانزلی، موضوع در دستورکار ماموران مبارزه با سرقت قرار گرفت.

سرهنگ عشقی افزود:کارآگاهان آگاهی با تشکیل تیم عملیاتی و بررسی همه جانبه از محلهای وقوع سرقت سرنخی از خودروی سارقان بدست آورده و مشخصات خودروی سارقان را به همه واحدهای گشتی اعلام کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی تصریح کرد: خودروی سارقان با تلاش همه جانبه ماموران در یکی از خیابان های شهر در عملیات تعقیب و گریز متوقف شده و  هر دو سرنشین این خودرو دستگیر شدند.

سرهنگ عشقی با بیان اینکه متهمان که سابقه دار می باشند،در تحقیقات پلیسی به ۵ فقره سرقت از منازل مسکونی اعتراف کردند، اظهار داشت: ارزش اموال و طلاجات مورد سرقت واقع شده توسط سارقان بیش از ۳۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

به گفته وی، متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.

tel final1

Share