جابه‌جایی رایگان مسافران در رشت به نیت سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان (عج)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،مدیرعامل سازمان بار و مسافر شهرداری رشت از جابه‌جایی رایگان مسافران به مناسبت نیمه شعبان در یکم خردادماه امسال در این شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فارس ،مرتضی شریفی در جریان بازدید از ایستگاه‌های حمل و نقل عمومی این شهر با تبریک ایام شعبانیه به‌ویژه میلاد امام زمان (عج) اظهار کرد: رانندگان خودروهای حمل و نقل عمومی شهر رشت به نیت سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان (عج) شهروندان را به طور رایگان و صلواتی جابه‌جا می‌کنند.

sharifi-88dd-bf88b2307f1dوی به جابه‌جایی رایگان مسافران از ساعت ۱۷ تا ۱۹ روز شنبه یکم خردادماه امسال در شهر رشت اشاره کرد و افزود: جابه‌جایی رایگان مسافران توسط خودروهای تاکسی، مینی‌بوس و … انجام می‌شود.

مدیرعامل سازمان بار و مسافر شهرداری رشت در ادامه با تأکید بر برطرف کردن مشکل رانندگان تاکسی در این شهر، بیان کرد: امسال با نصب دوربین‌های ثبت تخلف در ایستگاه‌های تاکسی مشکل مربوط به خودروهای مسافربر شخصی برطرف می‌شود.

شریفی، نوسازی ناوگان تاکسیرانی شهر رشت را نیازمند ۳۰ میلیارد تومان تسهیلات خواند و تصریح کرد: تعداد یک‌هزار و ۵۰۰ خودروی فرسوده در شهر رشت وجود دارد.

وی به تلاش برای ایجاد شرایط ویژه به منظور دریافت تسهیلات کم‌بهره توسط رانندگان تاکسی در شهر رشت اشاره کرد و گفت: امیدواریم بتوانیم ۷۰ درصد از قیمت خودرو در قالب تسهیلات کم‌بهره تامین شود زیرا می‌دانیم رانندگان تاکسی از آورده مالی بالا یا توانایی پرداخت اقساط بالا برخوردار نیستند.

tel final1

Share