اعلام جزئیات و علت خودکشی در بیمارستان میلاد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا رئیس اورژانس بیمارستان میلاد پرده از واقعیت ماجرای اقدام به خودکشی یک بیمار ۵۰ ساله در اورژانس این بیمارستان برداشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا  رئیس اورژانس بیمارستان میلاد پرده از واقعیت ماجرای اقدام به خودکشی یک بیمار ۵۰ ساله در اورژانس این بیمارستان برداشت.

بیمارستان-میلاد عصر خبر نوشت:دکتر مرتضی مردانی با بیان اینکه بیمار یاد شده عصر جمعه و با مشکل دل درد به اورژانس بیمارستان میلاد مراجعه می کند، گفت: وی بلافاصله پذیرش شده و توسط متخصص جراح عمومی ویزیت گردیده است.

وی بیان داشت: متخصص جراح عمومی به منظور تشخیص علت بیماری دستور سونوگرافی، آزمایش و عکس می دهد.

رئیس اورژانس بیمارستان تصریح کرد: به حکایت بازبینی دوربین های مداربسته بیمار نه تنها در اجرای دستورات درمانی پزشک معالج برای انجام سونوگرافی، آزمایش و عکس به واحدهای مربوطه مراجعه نمی کند بلکه بدون هدف، دقایقی در اطراف پنجره و پله های طبقه فوقانی اورژانس قدم می زند؛ به گونه ای که فردی از مراجعین به علت مشکوک شدن به رفتار وی مراتب را به حراست بیمارستان اطلاع داده و انتظامات نیز به دلیل مشکوک شدن به اینکه فرد مذکور به دنبال جایی برای مصرف مواد مخدر می باشد او را به خارج بیمارستان هدایت می نمایند. لیکن حدودا ۳۰ دقیقه بعد نامبرده با وجود داشتن همراه و اینکه قطعا همراهان وی شامل دو مرد از وضعیت روحی و جسمی بیمار مطلع بوده اند با عزم و تصمیم قبلی و با درآوردن کاپشن خویش به جهت عدم شناسایی خویش توسط ماموران انتظامات ورودی اورژانس مستقیما به آخر راه پله های اورژانس رفته و بلافاصله خود را به پایین پرتاب می نماید.

رئیس اورژانس بیمارستان میلاد خاطر نشان کرد: بعد از این قضیه بیمار بلافاصله به اتاق عمل منتقل شده و پس از عمل جراحی در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه بستری می باشد.
رئیس بخش اورژانس ادامه داد: پس از این اتفاق ناگوار و بررسی سوابق در اورژانس و گزارش پزشک معالج کاشف به عمل می آید که بیمار در زمان معاینه اولیه با اعلام اینکه اعتیاد دارد از پزشک معالج تقاضای تزریق مرفین نموده که پزشک معالج نیز آن را موکول به انجام آزمایشات و سونوگرافی و ارائه نتیجه آنها می نماید. بنابراین برخی از گزارشات مبتنی بر اینکه بیمار به علت نپرداختن هزینه ویزیت نشده است خلاف واقع و کذب محض و نشر اکاذیب بوده و قبض پذیرش شماره ۳۰۷۱۳۴۳۷ سند ۳۴۲۰۳۷۴ مبنی بر پرداخت مبلغ سی هزار تومان هزینه ویزیت از سوی بیمار مؤید آن است. لازم به توضیح است بیمار و همراهانش پس از معاینه اولیه مراجعه ای به واحدهای درمانی مربوطه و یا سوپروایزر و مدیریت کشیک نداشته اند.

tel final1

Share