کسی که موشک‌ باران را یاد دارد به بمب همه‌کَس‌کُش نمی‌خندد/مجلس دهم مانند مجلس اول مشروطه است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس دهم، مانند مجلس اول جمهوری اسلامی و مجلس اول مشروطه است که توسط جمعیت عقلا تشکیل می‌شود و تندروهای هر دو طیف در آن حضور نخواهند داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،عصر ایران نوشت: کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس دهم، مانند مجلس اول جمهوری اسلامی و مجلس اول مشروطه است که توسط جمعیت عقلا تشکیل می‌شود و تندروهای هر دو طیف در آن حضور نخواهند داشت.

۲۶۶۶۸۲_gharaziسید محمد غرضی با بیان این که نمایندگان مجلس نباید به دنبال پارتی‌بازی و امتیازطلبی باشند، گفت: «اگر به مجلس راه پیدا کنم، تلاشم بر این خواهد بود که فضا برای عامه مردم باز شود، نه این که به افراد خاص امتیاز بدهیم و فرزندان خودم نیز از این قانون مستثنا نیستند. همان‌طور که در گذشته همین‌طور عمل کردم و سوابق آن نیز موجود است.»

کاندیدای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که در برخی لیست‌های منتشر شده بی‌اخلاقی مشاهده می‌شود،تاکید کرد: «برخی کاندیداها و رای‌دهندگان با به وظایف و اختیارات و دستورالعمل‌ها آشنایی ندارند. این نامزدها فکر می‌کنند وقتی به مجلس برسند، می‌توانند به صورت غیرقانونی و غیر شرعی امکاناتی را برای اطرافیان خود مهیا کنند، ‌برای همین تلاش‌های غیرمعمول و ناکارآمدی صورت می‌گیرد که برای کشور ناکارآمد است.»

غرضی در ادامه به ماجرای اصطلاح «بمب‌های همه‌کَس‌کُش» اشاره کرد و گفت: «معنی این اصطلاح را کسانی درک می‌کنند که در دزفول و کردستان و حلبچه و خوزستان و تهران شاهد کشته شدن نوزاد و کودک و نوجوان و جوان و سالمند زیر بمباران صدام بودند. اگر هنگام به زبان آوردن «بمب‌های همه‌ کَس کُش»، صدای آژیر وضعیت قرمز را پخش کنید، خواهید دید که خنده روی لب‌های شنونده می‌خشکد. چون آن هنگام است که معنای آن را درک می‌کند. کسانی که «بمب‌های همه‌ کَس‌کُش» را دستمایه طنز قرار داده‌اند، یا دوران موشک‌باران را فراموش کرده‌اند و یا اصلا از نسلی هستند که آن روزگار را ندیده و تجربه نکرده‌اند.»

این کاندیدای منفرد در پاسخ به این پرسش که چه ترکیبی را برای مجلس بعدی پیش‌بینی می‌کند، تصریح کرد: «مجلس دهم، مانند مجلس اول جمهوری اسلامی و مجلس اول مشروطه است که توسط جمعیت عقلا تشکیل می‌شود و تندروهای هر دو طیف نیز در آن حضور نخواهند داشت.»

tel final1

Share